Ekskursijas vadītāja ar bērniem

Pilsētā ir ienācis pavasaris un līdzi atnesis siltumu, krāsas un putnu dziesmas, tāpēc aicinām iepazīt Rēzekni un tās skaistākās vietas gida pavadībā, izbaudot gleznainākos stūrīšus un atklājot interesantus stāstus un leģendas.

Esam sagatavojuši gatavus ieteikumus un maršrutus tavai ekskursijai Rēzeknē:

  • Aktīvās atpūtas cienītājiem noteikti patiks Velo maršruts “Rēzeknes 7 pakalni”, kas izvedīs līkumu līkumos pa Rēzeknes septiņiem pakalniem un atklās stāstus par katru no tiem.
  • Ekskursija “Pilsēta Latgales sirdī”, savukārt, iepazīstinās ar klasiskiem apskates objektiem, ēkām un vēsturiskajiem notikumiem, kas ir raksturīgi tikai mūsu pilsētai un reģionam kopumā.
  • Pašiem mazākajiem ir radīts īpašs piedzīvojums pilskalna pakājē Ekspedīcija „Dārgumu meklējumos”, kas būs aktīvs piedzīvojums ar uzdevumiem, lai atrastu pilsētas leģendāro princesi Rozi.

Savukārt, patstāvīgiem tūristiem, kas vēlas pilsētas stāstus izbaudīt individuāli, piedāvājam izmantot audio gidu „Qwixi” platformā, kur izveidotajā maršrutā “Senās Rēzeknes pēdās” iespējams atklāt gan pilsētas viesu, gan arī pašu rēzekniešu apmeklētākos tūrisma objektus un apskates vietas.

Ja vēlies īpašu piedzīvojumu, iepazīstot tieši tevi interesējošas pilsētas vēstures lappuses, sazinies ar Rēzeknes Tūrisma centru un mēs izveidosim personalizētu maršrutu!

Raksti vai zvani mums: tic@rezekne.lv; 26332249

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?