Rēzeknes Jēzus Sirds katedrāle

Kristīgais kultūras notikums „Baznīcu nakts” un „Atvērto baznīcu diena” šogad norisināsies 28. maijā. Šajā dienā Rēzeknes dievnami, tāpat kā citi Latvijas dievnami, būs atvērti jebkuram apmeklētājam. Ja tev nav bijusi iespēja vai vēlēšanās savā ikdienā apmeklēt baznīcu, tad šī ir lieliska iespēja.

Rēzeknes Vissvētākās Dievmātes Piedzimšanas pareizticīgo katedrāle apmeklētājiem būs atvērta no plkst. 8.00 līdz 22.00.

Rēzeknes Svētās Trīsvienības evaņģēliski luteriskā baznīca būs atvērta no plkst. 10.00 līdz 24.00. Plkst. 20.00 instrumentālā ansambļa „Excelsus” koncerts, vadītāja Zane Vancāne.

Rēzeknes Vissvētākās Jēzus Sirds Romas katoļu katedrāle būs atvērta no plkst. 6.00 līdz 22.00. Plkst. 18.00 Sv. Mise ar kora „Adoramus” piedalīšanos. No plkst. 19.00 līdz 22.00 koncerts un aizlūgumi. Piedalās Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas pedagogi un audzēkņi. Kopīga Tēvreizes lūgšana paredzēta plkst. 21.00.

Rēzeknes Septītās dienas adventistu draudzes nams būs atvērts no plkst. 13.00 līdz 19.00, dievkalpojums plkst. 10.00. Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar draudzes vēsturi, dzīvi un kalpošanu sabiedrībai. Ekskursija pa dievnamu, kristīgā mūzika, radošas nodarbības bērniem, lasījumi no Svētajiem Rakstiem, lekcija par veselību, lekcija par ģimenes attiecībām, uzruna un prezentācija par bausli – Godā savu tēvu un māti, lūgšanas, kristīgā literatūra, aizlūgšanas, tēja un uzkodas.

Aicinām apmeklēt arī Rēzeknes Dieva Žēlsirdības Romas katoļu baznīcu, kas būs atvērta apmeklētājiem no plkst. 15.00 līdz 17.00 un Rēzeknes Zaļo sinagogu, kas būs atvērta no plkst. 11.00 līdz 17.00.

Nāc un esi viesis – izbaudi mūziku, mākslu, arhitektūru, sarunas, dziesmas, klusumu un lūgšanu!

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?