OCR_baseins

“Olimpiskais centrs Rēzekne” (OCR) aicina katru izvēlēties sev tīkamāko sporta veidu un pavadīt aktīvu un aizraujošu vasaru sportojot! OCR ir nodrošināts ar karsto ūdeni, attiecīgi pēc treniņiem un peldbaseina apmeklējuma iespējams nomazgāties siltā dušā.

Āra peldbaseina kompleksā pieejams lielais apsildāmais peldbaseins (+27°C) un āra sauna. Teritorijā izvietoti sauļošanās zviļņi, lai karstajās vasaras dienās ķertu saules starus ar komfortu. Baudīt peldes iespējams arī vēsās un lietainās dienās, jo peldbaseins ir aprīkots ar siltu pāreju no ģērbtuvēm līdz pašam ūdenim. Burbuļvannām un bērnu mazajam baseinam ir tehnoloģiskais pārtraukums uz nenoteiktu laiku.

Āra peldbaseina kompleksā ir nodrošināta ērta un patstāvīga pārvietošanās cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Brīvdabas baseins ir aprīkots ar baseina pacēlāja sēdekli invalīdiem, lai nodrošinātu sporta pakalpojumus katram.

Publiskās peldēšanas darba laiks no 1. jūnija:

  • P.-Pk. no plkst. 7.00 līdz 8.30 un no plkst. 12.30 līdz 22.00;
  • S., Sv. no plkst. 9.00 līdz 22.00.

Pirms peldbaseina apmeklējuma aicinām pārliecināties vai peldbaseina grafikā nav veiktas izmaiņas, zvanot āra peldbaseina kompleksa administratoram 26666464 vai pārbaudot darba laikus mājaslapas sadaļā “Aktivitātes”. Iepriekšēja reģistrēšanās brīvdabas peldbaseina apmeklējumam nav nepieciešama. Peldbaseina pakalpojumu cenrādis pieejams šeit.

Katru otrdienu plkst. 19.00 trenere Tatjana Tokareva vadīs aizraujošus ūdens aerobikas treniņus, ar laiku integrējot batutu fitnesu. Grupu nodarbības ir piemērotas kā vīriešiem, tā sievietēm ar dažādu fiziskās sagatavotības līmeni. Obligāts iepriekšējais pieraksts pie nodarbības treneres Tatjanas Tokarevas, zvanot uz tālruni 29133800. Par norēķināšanās kārtību un cenām nepieciešams sazināties ar treneri.

OCR ir pieejami arī trenažieru zāles pakalpojumi. Trenažieru zāles darba laiks ir P.-Pk. no plkst. 12.00 līdz 22.00 un S., Sv. no plkst. 12.00 līdz 17.00. Darba dienās un svētdien apmeklējuma cena ir 4 eiro, sporta treniņa laiks nepārsniedz 60 minūtes. Savukārt sestdienās tikai par 6 eiro var trenēties neierobežotu laiku, pēc nodarbības iespējams relaksēties saunā un nomazgāties siltā dušā.

Āra peldbaseina sezonas ietvaros ir spēkā īpašais piedāvājums – piecas āra peldbaseina kompleksa apmeklējuma reizes un piecas modernās trenažieru zāles apmeklējuma reizes ar neierobežotu apmeklējuma laiku maksā tikai 50 eiro (atlaide netiek piešķirta). Sestdienās trenažieru zālē ir pieejami saunas pakalpojumi. Iegādājoties trīs īpašos piedāvājumus sezonas laikā, “Olimpiskais centrs Rēzekne” dāvinās piecu reižu slidošanas abonementu.

No 1. līdz 30. jūnijam norisināsies ledus laukuma tehniskā apkope.

OCR ir vieta, kur sports pieejams visiem!

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?