2 skrējējas mežā

Latvijas čempioni sprintā un sprinta stafetē tiks noskaidroti Latgales sirdī – Rēzeknē. Sacensību atklāšana paredzēta 4. jūnijā plkst. 12.00 Festivāla parkā.

Sprints notiks pašā Rēzeknes pilsētas centrā, kur dalībniekus sagaida klasiskā Latvijai raksturīgā jaukta tipa apbūve ar neregulāru ielu tīklu un parka zonu. Savukārt sprinta stafete norisināsies Rēzeknes pilsētas ziemeļu daļā, kur vairāk raksturīga daudzstāvu apbūve, māju pagalmi, arī parka zonas.

Sacensību galvenais direktors Matīss Ratnieks komentē: “Latvijas čempionāts sprintā norisināsies Rēzeknes pilsētas centrā ar finišu Festivāla parkā. Kontrolpunkti vedīs pa centra ieliņām, gar ARPC “Zeimuļs” un kāds kontrolpunkts atradīsies arī Rēzeknes pilskalna virsotnē. Tā ir unikāla iespēja orientēties Latgales pašā sirdī, kā arī pēc sacensībām iepazīt Latgales šarmu, apmeklējot Rēzeknes un tās tuvākās apkārtnes vietas.

Sprinta stafete norisināsies Ziemeļu rajonā, kurā ieplānotas ātras distances. Tās vedīs pa daudzdzīvokļu māju pagalmiem un labiekārtotiem parkiem. Apvidū tuvu viens otram būs izvietoti daudz kontrolpunkti. Precīza orientēšanās un ātra lēmumu pieņemšana distancē būs svarīga, lai sasniegtu labu rezultātu sprinta stafetes sacensībās.”

Pieteikšanās čempionātam turpinās līdz 30. maijam. Rēzeknes pilsētas iedzīvotājiem ir iespēja pieteikties sacensībām atklātajā grupā ar 50% atlaidi. Dalībai atklātajā grupā būs iespēja pieteikties uz vietas – sacensību centrā (Festivāla parkā). Sīkāka informācija pieejama Latvijas čempionātu mājaslapā www.lc.lof.lv

Autobraucēju uzmanībai!

Sacensību norises dienās jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem pilsētā, jo dažas ielas īslaicīgi tiks slēgtas.

Satiksmes ierobežojumu shēma 4.06.2022

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?