Ugunskurs parkā

Līgo vakarā, 23. jūnijā no plkst. 19.00 līdz rīta gaismai visi rēzeknieši un pilsētas viesi mīļi aicināti pulcēties pašā Rēzeknes sirdī – Festivāla parkā, lai svinētu, priecātos, līksmotos un kopā sagaidītu saulītes rotāšanos Jāņu rītā.

No plkst. 19.00 līdz 20.00 jautri ielīgosim kopā ar kapelu “Dziga” (vad. D. Baltkāje), Verēmu tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvu “Kūzuls” (vad. V. Āboliņa), vidējās paaudzes deju kolektīvu “Dziga” (vad. I. Dreļs) un vidējās paaudzes deju kolektīvu “Vadži” (vad. I. Peļņa).

“Pasākuma laikā un brītiņu pirms tam, jau no plkst. 17.00 Festivāla parkā darbosies Līgo tirdziņš, kurā varēs iegādāties dažādus lauku labumus un Līgo svētku svinēšanai nepieciešamās lietas, piemēram, svaigu ķimeņu sieru,” stāsta pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs” direktores vietniece Līga Springa.

Vakara turpinājumā no plkst. 20.00 līdz 22.00 Dailes teātra aktieru ansamblis “Ilga”, kura sastāvā ir aktieri Lauris Subatnieks, Gundars Silakaktiņš, Aldis Siliņš, un dziedātāja Laila Ilze Purmaliete priecēs klātesošos ar asprātīgiem jokiem un aicinās uz kopīgu sadziedāšanos enerģiskā un atraktīvā programmā “Krambambulis”.

Pēc plkst. 22.00 zaļumballē līdz rīta gaismai līgotājus lustinās un dancinās Latvijā populārās un iemīļotās šlāgergrupas “Zeļļi” un “Bruģis”.

Ieeja Līgo vakara pasākumā Festivāla parkā ir bez maksas.

Lai līgojam, lai svinam!

Afiša

1 Comment
  1. Оскар 1 nedēļas atpakaļ

    Это что вообще? Раньше хоть дискотека была после всех выступлений. А тут шлягер? У нас население стареет конечно,но у нас молодеже даже сходить некуда. Зато моя бабушка шлягеру будет рада.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?