Ģimenes starp kokiem

Svētdien, 12. jūnijā, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” sadarbībā ar Rēzeknes Tūrisma attīstības centru kā vienu no Aktīvā tūrisma dienas pasākumiem organizēja pārgājienu “Piedzīvojums visai ģimenei”. Vairākas ģimenes ar bērniem devās skaistā pastaigā pa Rēzeknes pilsētas un tuvākās apkārtnes interesantajām vietām.

Pārgājiena laikā bija iespēja iepazīt Rēzeknes pilsētas vēsturi, izbaudīt gleznainos skatus, atklāt interesantus stāstus un kopā izstaigāt Stādītā meža takas. Aizraujošākais brīdis bija Kultūras darbiniekiem veltītā piemiņas parka apmeklējums, kurā parka veidotājs, mākslinieks un keramiķis Leonards Vincevičs sarīkoja pārsteidzošu gleznu un māla izstrādājumu izstādi. Ģimenēm bija lieliska iespēja uzzināt vairāk par šo skaisto vietu, piedalīties izglītojošā viktorīnā, kā arī iegūt suvenīrus no mākslinieka un ARPC “Zeimuļs”.

Pēc tam Stādītajā mežā visus gaidīja pikniks, spēles, laiks atpūtai un pārgājiena turpinājums. Kopā nostaigāts maršruts vairāk kā 9 kilometru garumā. Pārgājiens noslēdzās Kovšu ezera krastā, kur visi dalījās iespaidos par pavadīto laiku. Liels paldies visām ģimenēm un Rēzeknes Tūrisma attīstības centra kolektīvam par palīdzību un sadarbību!

ARPC “Zeimuļs” metodiķe darbam ar bērniem un ģimenēm Olga Strode

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?