5 cilvēki gaitenī

Otrdien, 14. jūnijā, Rēzeknes valstspilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs tikās ar Latvijas vēstnieku Īrijā Jāni Sīli, lai runātu par pašlaik aktuālajiem ekonomiskajiem jautājumiem, iepazītos ar veiksmīgo investīciju politiku Īrijā un apspriestu sadarbības iespējas.

Sarunas laikā tika izskatīta virkne nozīmīgu jautājumu. Aleksandrs Bartaševičs informēja par Rēzeknē īstenotajiem un plānotajiem pilsētas infrastruktūras attīstības projektiem kultūras, tūrisma un uzņēmējdarbības jomā. Savukārt Jānis Sīlis sniedza noderīgu informāciju par Īrijai nozīmīgiem un Latvijai vērā ņemamiem investīciju paraugiem.

Aleksandrs Bartaševičs uzsvēra, ka pašvaldība ir ieinteresēta padziļināt sadarbību ar Īriju ekonomikas, izglītības un kultūras jomā, tostarp apmainīties ar informāciju un pieredzi, kā arī izstrādāt kopīgus projektus. Tikšanās laikā tika pārrunāti jautājumi par iespējamiem tiešiem kontaktiem starp abu valstu pašvaldībām, lai nodrošinātu veiksmīgu un uz rezultātu vērstu sadarbību. Jāpiebilst, ka pagaidām vēl nevienai no Latvijas pašvaldībām nav sadraudzības pilsētu Īrijā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?