Lai izceltu pašvaldību paveikto ceļu satiksmes drošības uzlabošanā savā teritorijā un suminātu šajā jomā atbildīgākās vietvaras, trešdien, 29. jūnijā, norisinājās “Ceļu satiksmes drošības pašvaldību novērtēšanas indekss 2021” apbalvošanas pasākums. Rēzekne starp valstspilsētām ierindojās 2. vietā.

Lai noskaidrotu atbildīgākos  novadus un valstspilsētas, kas pievērš pastiprinātu uzmanību ceļu satiksmes drošībai, eksperti apkopoja un analizēja ceļu satiksmes negadījumu statistikas datus un faktus, kā arī aptaujāja vietējos iedzīvotājus. Jāpiebilst, ka pēc iedzīvotāju aptaujas rezultātiem, Rēzeknei bija absolūti labākais vērtējums. Rēzeknes valstspilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Aleksejs Stecs apbalvošanas ceremonijā pateicās iedzīvotājiem par augsto novērtējumu, kā arī Iekšlietu ministrijai un Satiksmes ministrijai, uzsverot, ka šis apbalvojums ir kopīgā darba rezultāts.

Drošāko pašvaldību indekss norisinās pirmo reizi, un tā mērķis ir izcelt un popularizēt labās prakses piemērus par ceļu satiksmes drošības uzlabošanas iniciatīvām un veicināt izpratni pašvaldību atbildīgo amatpersonu un iedzīvotāju vidū par ceļu satiksmes drošību, sekmējot pakāpenisku ceļu satiksmes drošības uzlabošanu Latvijas pašvaldībās. Drošāko pašvaldību indeksu organizēja Ceļu satiksmes drošības padome (CSDP), lai noskaidrotu ceļu satiksmei drošākās valstspilsētas un novadus Latvijā.

Pēc apbalvošanas ceremonijas notika paneļdiskusija “Ceļu satiksmes drošība – pozitīvie piemēri, jomas, ko nepieciešams uzlabot. Kādi instrumenti ir pašvaldību rīcībā?”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?