2 skolēni ar mugursomām - zēns un meitene

Iedzīvotāju apkalpošanas centrs vērš iedzīvotāju uzmanību, ka visiem bērniem, kuri izmanto pilsētas sabiedrisko transportu un no šī gada 1. septembra sāks mācības 1. klasē, ir jāveic pirmsskolas Rēzeknieša kartes nomaiņa uz skolēna karti. Likumiskajam pārstāvim kopā ar bērnu, ņemot līdzi personu apliecinošus dokumentus, jāgriežas Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, kur tiks izsniegta jauna karte. Vizītes dienu un laiku iepriekš jāsaskaņo pa tālr. 646 07609. Lai mācību gada sākumā neveidotos rindas, lūdzam karšu nomaiņu veikt savlaicīgi!

Ja bērna deklarētā dzīvesvieta nav Rēzeknē, tad Iedzīvotāju apkalpošanas centrā jāiesniedz izziņa no attiecīgās Rēzeknes pilsētas izglītības iestādes par to, ka bērns uzsāks mācības vienā no pilsētas skolām. Šajā gadījumā bērnam braukšana pilsētas sabiedriskajā transportā būs ar 50 % atlaidi.

Ja iepriekšējā (pirmsskolas) karte nav bojāta vai nozaudēta un tiek nodota pašvaldības Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, tad jaunās Rēzeknieša kartes izsniegšana būs bez maksas. Atkārtotā Rēzeknieša kartes izsniegšana (ja karte nozaudēta vai bojāta) maksā 4,00 eiro. Iedzīvotāju apkalpošanas centrā par Rēzeknieša kartes iegādi var norēķināties tikai bezskaidrā veidā, tas ir, ar bankas karti. Ja iedzīvotājs vēlas samaksāt par karti skaidrā naudā, viņam būs jāizmanto bankas vai pasta pakalpojumus.

Rēzeknieša karšu izsniegšanas darba laiki: otrdienās no plkst. 13.00 līdz 15.30, trešdienās no plkst. 14.00 līdz 16.00. un ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 12.00.

Vēlamies atgādināt, ka gadījumos, kad tiek atrasta nozaudēta Rēzeknieša karte, tā ir jānodod Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, vai arī par kartes atrašanu jāpaziņo, zvanot uz Iedzīvotāju apkalpošanas centra tālruni 646 07609. Iedzīvotāju apkalpošanas centra darbinieki informēs Rēzeknieša kartes turētāju par kartes atrašanu. Ja atrast nozaudētas kartes turētāju nav iespējams, tad atrastā Rēzeknieša karte tiek glabāta pašvaldībā līdz tās derīguma termiņa beigām.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?