Cilvēki pie ezera, ģimene spēlē torni

Svētdien, 17. jūlijā no plkst. 11.00 līdz 14.00 pilsētas pludmalē pie Kovšu ezera ar jautrām un atraktīvām fiziskām aktivitātēm visai ģimenei apmeklētājus priecēs nu jau par tradīciju kļuvusī Ģimeņu vasaras sporta diena “Kovšu brīnumzeme”. Tā ir lieliska ideja ģimenēm aktīvai brīvā laika pavadīšanai!

Ģimeņu spēļu dalībniekiem, ierodoties pludmalē, jāreģistrējas sportiskajām aktivitātēm, lai ar saņemto “Kovšu brīnumzemes” dalībnieka karti varētu doties jautrā piedzīvojumā. Dalībnieku reģistrācija paredzēta no plkst. 10.30 līdz 12.30.

Aktivitāšu veikšanas secība – pēc dalībnieku izvēles. Pēc sportiskajām aktivitātēm visi pasākuma dalībnieki saņems piemiņas balvas.

Vēlama iepriekšēja pieteikšanās līdz 15. jūlija plkst. 12.00 pa e-pastu pieteikumisp@inbox.lv vai pa tālruni 646 22092, uzrādot komandas locekļu skaitu, komandas nosaukumu, kontakttālruni.

Ģimeņu vasaras sporta svētkus organizē un vada Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Sporta pārvalde un biedrība “Rēzeknes Māmiņu klubs” sadarbībā ar ARPC “Zeimuļs”. Pasākumu atbalsta SIA “Rimi Latvia”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?