Trešdien, 6. jūlijā Rēzeknē notika Zemessardzes 3. Latgales brigādes 30. gadadienai veltīti svinīgie pasākumi un militārā parāde. Svētajā Misē Rēzeknes Sāpju Dievmātes Romas katoļu baznīcā, kā arī ziedu nolikšanā un svinīgajā brīdī pie pieminekļa “Vienoti Latvijai!” piedalījās Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības pārstāvji.

Svētku uzrunu svinīgajā brīdī pie pieminekļa “Vienoti Latvijai” teica Rēzeknes pašvaldības domes deputāts Aleksejs Grehovs, izsakot pateicību Zemessardzei par viņu nesavtīgo kalpošanu Tēvzemei un sadarbību ar pašvaldību: “Rēzeknes pašvaldībai gadu gaitā ir izveidojusies laba sadarbība ar Zemessardzi pilsētas svētku organizēšanā un sabiedriskās kārtības nodrošināšanā. Varam justies droši, ka jebkurā ārkārtējā situācijā mēs varēsim paļauties uz zemessargu iesaistīšanos un atbalstu.

Liels paldies jums par to, ka ziedojat savu laiku un spēku dienestam Zemessardzē, paldies jūsu ģimenēm, kas atbalsta jūsu ciešo apņemšanos sargāt Tēvzemes brīvību un neatkarību!

Rēzeknes pašvaldības vārdā sirsnīgi sveicu jūs visus Zemessardzes 3. Latgales brigādes 30. gadadienā! Mēs jūtamies ļoti lepni un droši par jūsu klātbūtni Rēzeknē. Būsim vienoti un nesīsim savās sirdīs mīlestību pret mūsu valsti, novadu un pilsētu ne tikai svētkos, bet katru dienu!”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?