Ēka pārbūves procesā

Rēzeknieši, it īpaši Ziemeļu rajona iedzīvotāji, jau ir pamanījuši ievērojamas izmaiņas sporta centra “Celtnieks” tēlā, kur jau aptuveni gadu pilnā sparā notiek rekonstrukcijas darbi.

Kā informēja Pilsētvides un attīstības pārvaldes vecākā komercdarbības un investīciju speciāliste Ilona Opincāne, šobrīd notiek darbs pie vecā jumta seguma demontāžas un jaunās jumta konstrukcijas izbūves. Ārsienas tiek apšūtas ar sendvičpaneļiem – praktisku un diezgan ilgtspējīgu materiālu, kas veic gan ūdeni, gan skaņu izolējošu funkciju, siltina un piešķir sienām skaistu sakoptu izskatu. Ēkā notiek apdares darbi un iekšējo komunikāciju tīklu izbūve. Jau ir pabeigti administrācijas ēkas un jaunās piebūves siltināšanas darbi, tāpat ir noslēgusies jaunās siltumtrases izbūve. Darbus veic uzņēmums “Latgales būve”, būvuzraudzību – SIA “Marčuks”, autoruzraudzību – SIA “Vides projektu studija”.

Atgādināsim, ka jaunajā sporta centrā rēzekniešu rīcībā būs 1. kategorijas šautuve un dažas sporta zāles, tostarp cīņu zāle. Vienā no sporta zālēm būs izvietoti pārvietojamie grozi un grīdā montējams volejbola tīkls, paredzēti saliekamie krēsli (tribīnes) skatītājiem. Tāpat sporta centrā, protams, būs pieejamas ērtas un plašas ģērbtuves, dušas, treneru telpas, saimniecības telpas un telpas inventāram.

Kā preses konferencē pastāstīja Rēzeknes valstspilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, sporta centra galvenos rekonstrukcijas darbus plānots pabeigt līdz oktobrim. Līdz ar būvdarbu pabeigšanu tiks izsludināta izsole par objekta nomas tiesībām, lai tad, kad objekts tiks nodots ekspluatācijā, būtu atrasta organizācija, kas uzņemsies piepildīt bijušo “Celtnieku” ar jaunu saturu un atbildēs par tā stabilu un veiksmīgu darbību.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?