bērns brauc pa velotrasi , jauna sieviete iet blakus un vērtē

Svētdien, 31. jūlijā no plkst. 11.30 līdz 16.00 Kultūras un atpūtas parkā BTA Velozinis velo trasē notiks “BTA Velozinis Akadēmija” – pasākums, kas paredzēts ģimenēm ar bērniem. Bērni un jaunieši ir aicināti piedalīties pasākumā brīvā formātā bez iepriekšējas reģistrācijas, ar velosipēdu pārvarot BTA Velozinis trases elementus un saņemot noderīgas balvas.

“BTA Velozinis Akadēmijā” gaidīti visi interesenti, kuri mēdz pārvietoties ar velosipēdu un vēlas mācīties par drošību uz ceļa. BTA Velozinis trasei nav vecuma ierobežojumu, un pasākumā tiek gaidīti gan pavisam mazie dalībnieki, gan jaunieši, gan pieaugušie. Trasē ģimenes gaidīs tiesneši, kas pastāstīs par BTA Velozini un parādīs, kā to pareizi izbraukt, vērtējot dalībnieku precizitāti un līdzsvara noturību. Katrs dalībnieks par piedalīšanos saņems balvu no BTA!

BTA Velozinis trase Rēzeknē ir jau teju divus gadus, un tā atrodas blakus parkā esošajam skeitparkam. Šī trase lieliski papildina aktīvās atpūtas iespējas pilsētā ar rūpīgi izstrādātu un izglītojošu velotrasi gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas drošos apstākļos māca apgūt veloprasmes un piedāvā dažādas velospēles. BTA Velozinis trase sastāv no dažādiem modulāriem koka un metāla elementiem, kas imitē pilsētas infrastruktūru, rada izpratni par satiksmi un sagatavo tai ikvienu velobraucēju. Trase māca pārvarēt tādus šķēršļus kā trepes, virāžas, bedres un šauras trotuāru apmalītes. Katrs trases elements ir radīts pēc iespējas precīzāk imitējot reālu pilsētvidi, lai ikviens var kļūt par pārliecinātu velobraucēju.

Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs norāda, ka šo trasi var apmeklēt ikviens Rēzeknes iedzīvotājs un pilsētas viesi, pavadot aktīvu dienu Rēzeknē un iemācoties kaut ko jaunu – gan dažādas velo prasmes, gan vienkārši dzīvei noderīgas lietas.

BTA Velozinis projekts tapa 2021. gadā sadarbībā ar AAS “BTA Baltic Insurance”, “For Better” un pašmāju velotrašu izbūves speciālistiem “Velosolutions”. Kā sociāli atbildīgs uzņēmums, BTA rūpējas par sabiedrības labklājību un drošību, atbalstot projektus, kas veicina inovāciju ieviešanu drošības uzlabošanā, jo it īpaši, ja tie ir bērni. BTA Velozinis ir lielisks piemērs tam, kā no ikdienas situācijas rodas iedvesmojoši projekti, kuros iesaistās gan privātais, gan pašvaldību sektori. Vairāk par trasi BTA Velozinis informāciju var atrast www.btavelozinis.lv.

Pasākumā tiks veikta fotografēšana un filmēšana.

Informāciju sagatavoja Beāte Svarinska, “Velosolutions Baltics” pasākumu organizatore

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?