Kovšu ezers no augšas

Vai esi aizdomājies, kā izskatās Rēzeknes ezers no putna lidojuma? Tagad ikvienam ir iespēja to uzzināt, iepazīstoties ar Kovšu ezera virtuālo tūri. Virtuālais ieskats nodrošina lielisku klātbūtnes efektu – izdevību apskatīt ezeru, it kā pats skatītājs būtu šajā punktā. Virtuālo skatu iespējams pagriezt pa kreisi, pa labi, uz augšu un leju, kā arī pilnīgi apgriezties ap savu asi un iegūt absolūtu priekšstatu par konkrēto vietu.

Ezera apkārtne vienmēr ir bijusi pilsētnieku un Rēzeknes viesu iemīļota peldvieta, taču pēc 2021. gadā pabeigtās labiekārtošanas ir izveidots vesels parks, kas kļuvis par populāru atpūtas vietu katram dabas un aktīvās atpūtas cienītājam, kur papildus dabas ainavām ir pieejamas arī dažādas izklaides, aktivitātes un pakalpojumi.

Izmantojot Rēzeknes ezera virtuālo tūri, iespējams ne tikai ieraudzīt tā jauno veidolu no neierastiem skatu punktiem, bet uzzināt vairāk par vietām ezera krastos – kafejnīcām un pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā dažādas izklaides iespējas. Te uzzināsi darba laikus, precīzas adreses un piedāvājumu. Tāpat ikviens var virtuāli pastaigāties pa ezera promenādi un gūt ieskatu dabas takā, kas vijas gar ezera dienvidrietumu krastu.

Doties virtuālā pastaigā Kovšu ezera apkārtnē.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?