Cilvēki atpūšas pie āra baseina

Peldies:

  • Ja gribi gan peldēties, gan doties pastaigā, gan nomāt ūdens atpūtas inventāru, gan baudīt gardus ēdienus, dodies uz Kovšu ezera parku. Tā ir lieliska vieta pilsētas centrā pie ezera, kas ir kļuvusi par populāru atpūtas vietu katram dabas un aktīvās atpūtas cienītājam, kur papildus dabas ainavām ir pieejamas arī dažādas izklaides, aktivitātes un pakalpojumi. Izmanto ūdens inventāra nomu “Laivu mājā”, kur varēsi izmēģināt gan lēnākus, gan pavisam ātrus ūdens transporta veidus. Asāku izjūtu cienītājiem patiks turpat ezera centrālajā pludmalē esošā veikborda trase “Go Wake”, kas būs ideāli piemērots brīvā laika pavadīšanas veids aktīvās atpūtas cienītājiem.

Atpūties aktīvi:

  • Dodies izbraucienā ar smailīti pa Rēzeknes upi – tu varēsi izvēlēties sev piemērotu maršrutu, izbraucot cauri pilsētas centram un ieraugot Rēzekni no pavisam cita skata punkta. Savu smailīti rezervē ar Smailīšu nomu “Mirka”.
  • Ja gribi atveldzēties no vasaras, dodies uz Rēzeknes Olimpiskā centra ledus halli, kur tiek aicināti visi slidot gribētāji – gan tie, kas jau aizmirsuši bērnībā apgūtās slidošanas prasmes, gan tie, kas nekad iepriekš nav stāvējuši uz slidām, un tie, kas ir aizrautīgi slidotāji.

Izbaudi laiku kopā ar ģimeni:

  • Relaksējies un atpūties no ikdienas darbiem Rēzeknes Olimpiskā centra āra baseinā. Šeit vecāki varēs gūt mierīgu atelpas brīdi, jo seklais bērnu baseins ar slidkalniņu būs izcila vieta, kas piesaistīs bērnu uzmanību uz ilgu laiku. Vasaras priekus baseina siltajā ūdenī iespējams piedzīvot arī dienās, kad saule slēpjas aiz mākoņiem, jo bērnu baseina nemainīgā ūdens temperatūra ir +29 grādi.
  • Rēzeknes Kultūras un atpūtas parka teritorija ir sadalīta vairākās zonās, kurās ikviens atradīs sev vēlamo nodarbi. Aktīvākajiem – jauns skeitparks, sportiskākajiem – BMX velo trase un āra trenažieru laukums. Ģimenēm ar mazākiem bērniem ir iespēja atpūsties videi draudzīgā bērnu rotaļu laukumā, kas veidots no koka. Turklāt parka kafejnīcā var nopirkt garšīgas pankūkas ar daudzveidīgu pildījumu, dažādas uzkodas un saldējumu.
  • Bērnu atpūtas centrs KidZone gan mazus, gan lielus sagaidīs ar slidkalniņiem, bumbu baseiniem, batutiem, gaisa hokeju, mini alpīnisma sienu un citām aizraujošām atrakcijām. Te atpūtīsies gan lieli, gan mazi.

Pārsteidz sevi ar jaunām garšām:

  • Ja vēlies sātīgi un garšīgi paēst izcilus burgerus un karbonādes, tev jādodas uz “IGGI bārs & karbonādes”. Dodies gardi paēst vai vienkārši baudīt neatkārtojamu atmosfēru!
  • Izbaudi visas kafijas nokrāsas un garšas nianses kafijas konceptveikalā/kafejnīcā “KUUP”. Kafejnīcu ir izveidojuši vienīgie kafijas grauzdētāji Latgalē, kas iepazīstina latgaliešus ar kafijas dzeršanas kultūru. Te vienmēr atrodama svaigi grauzdēta kafija, gardas kūkas, sendviči, kafijas brūvējamie rīki un lieliska atmosfēra.

Baudi kultūru:

  • Latgales vēstniecība GORS piedāvā palutināt visas maņas, neatkarīgi, vai tas būtu kāds pasākums, kino seanss vai garda maltīte turpat esošajā kafejnīcā “Zīds”. 14. augustā vēl vari paspēt apmeklēt īpašās muzikālās brokastis. Brokastis kafejnīcas ZĪDS dārzā aicināts baudīt ikviens – pūtēju orķestris “Rēzekne” rūpēsies par muzikālo noformējumu, kafejnīca parūpēsies par brokastu piedāvājumu (galdiņu iepriekšēja rezervācija veicama pa tālruni 28080700).
  • Īstiem mākslas gardēžiem noteikti jāapmeklē nesen pēc renovācijas darbiem atvērtais Mākslas nams. Šajā greznajā, 19. gadsimta beigās celtajā savrupnamā šobrīd apskatāma ekspozīcija „Latgales glezniecība”. Iepazīsti Latgales vecmeistaru un jaunās paaudzes darbus, kā arī baudi atjaunoto un krāšņo interjeru.
0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?