Olimpiskais centrs Rēzekne daudziem pilsētas iedzīvotājiem un viesiem ierasti saistās ar iespēju paslidot ledus hallē, papeldēties āra peldbaseinā vai izmantot trenažieru zāli, taču 13. augustā Olimpiskais centrs aicina uz Starptautiska līmeņa boksa sacensībām, apliecinot savu multifunkcionālismu.

Sestdien, 13. augustā Olimpiskā centra daudzfunkcionālajā sporta zālē norisināsies Latvijas Supersērijas Līgas boksa vakars ar titulētu sportistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas un Ukrainas piedalīšanos, kas solās kļūt par īstiem sporta svētkiem. Boksa vakars –tās nav tikai sacensības, tas ir īpašs mirklis šī sporta veida cienītājiem, lielisks šovs ar gaismām, mūziku un karsējmeiteņu uzstāšanos, ar atraktīvu vakara vadītāju un dažādiem konkursiem.

Rēzeknes pilsētas godu sacensībās aizstāvēs bokseris Viktors Ločmelis (1991. dz. g., svara kategorija līdz 64 kg.). Tāpat sacensībās varēs redzēt vairāku titulētu jauno Latvijas bokseru spraigās cīņas: Beatrisi Rozentāli (izcīnījusi vairākas medaļas gan pasaules U19, gan Eiropas U22 čempionātos), Matveju Prokudinu (seškārtējs Latvijas čempions no 2015. līdz 2021. gadam, trīs reizes ir izcīnījis 5. vietu Eiropas čempionātā (2019, 2020, 2021) un 9. vietu Pasaules jaunatnes čempionātā) un jauno talantu Franci Rozentālu, kurš šobrīd ir otrais no septiņiem bokseriem Latvijas reitingos.

Ieejas biļetes cena 10–15 eiro. Biļetes iespējams iegādāties veikalā “Fano Latgola” (Olimpiskā centra ēkā) darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00, sestdien no plkst. 10.00 līdz 14.00. Biļetes iespējams rezervēt, zvanot pa tālruni 26488392.

Supersērijas Līgas boksa vakara noslēgumā plkst. 23.00 sacensību organizatori ielūdz visus uz “Dance Party” ar DJ Baldgeezer autostāvvietā pie Olimpiskā centra. Ieeja bezmaksas!

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?