Skolas un Seiles ielu krustojums. Seiles ielā notiek būvdarbi

No piektdienas, 19. augusta, pilnībā tiks slēgts V.Seiles un Skolas ielu krustojums sakarā ar siltumtrases posma nomaiņu, ziņoja Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Pilsētvides un attīstības pārvaldes vadītāja vietnieks – Attīstības un investīciju nodaļas vadītājs Imants Mekša. Darbus plānots pabeigt līdz 30. septembrim.

Aicinām būt pacietīgiem un ievērot uzstādītās ceļa zīmes:

Satiksmes organizācijas shēma V.Seiles ielā

Tikmēr būvdarbu tranšeja V.Seiles un 18. Novembra ielu krustojumā jau ir aizbērta un šis krustojums jau ir atvērts transportlīdzekļu kustībai. Pakāpeniski tiks uzsākta arī lietus kanalizācijas izbūve posmā no Kultūras nama līdz V.Seiles un Baznīcas ielu krustojumam, informēja Pilsētvides un attīstības pārvaldes projektu vadītāja Karmena Kotāne.

Atgādināsim, ka V.Seiles ielas pārbūve ir sadalīta divos posmos. Būvuzņēmējs SIA “ACBR” informēja, ka asfalta apakškārta posmā no Kultūras nama līdz N.Rancāna un V.Seiles ielu krustojumam būtu jāuzklāj līdz šī gada oktobrim, bet nākamgad varēs pilnībā nodrošināt asfalta segumu arī otrajā posmā līdz Skolas ielai.

V.Seiles ielas pārbūve notiek investīciju projektā “Rēzeknes valstspilsētas Centra rajona ielu infrastruktūras uzlabošana”. Investīciju projekta mērķis ir veikt V. Seiles ielas un A. Pumpura ielas pārbūvi.

Piešķirtais valsts budžeta finansējums (mērķdotācija) saskaņā ar noslēgto vienošanos starp Valsts reģionālās attīstības aģentūru un pašvaldību projekta īstenošanai ir 2 miljoni eiro. Kopējās projekta izmaksas ir 3 079 494,31 eiro.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?