Veloziņa trasē brauc uz velosipēda bērns, jauna sieviete pieraksta rezultātus

Drošības dienas stacijas sniedza ieskatu par bērnu traumatisma riskiem un to novēršanas iespējām, attīstot arī traumu profilaksei nepieciešamās fiziskās spējas.

Vecākiem tika sniegta iespēja noklausīties ekspertu lekciju un diskutēt par bērnu traumatismu, bērniem drošu vidi, kā arī pārbaudīt savas zināšanas mobilajā darbnīcā “Bērnam droša māja”. Tika piedāvāti informatīvi materiāli padziļinātākai tēmas izpētei.

Kampaņa tapusi pēc VM, Bērnu slimnīcas un Slimību profilakses un kontroles centra iniciatīvas un tiek īstenota Eiropas Sociālā fonda projektā “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi”.

BTA velozinis trasē ar tiesnešu atbalstu bija iespēja apgūt veloprasmes, kas nepieciešamas ikdienā pārvietojoties pa pilsētas infrastruktūru. Katram individuāli tika pielāgota grūtības pakāpe, atbilstoši iegūtajiem punktiem dalībnieki saņēma noderīgas balvas.

BTA Velozinis projekts tapa 2021. gadā sadarbībā ar AAS “BTA Baltic Insurance”, “For Better” un pašmāju velotrašu izbūves speciālistiem “Velosolutions”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?