Skrējēji un nūjotāji dodas pa ielu

Piektdien, 9. septembrī, notika Pulkveža Brieža ielas rekonstruētā posma no Zemnieku ielas līdz Krasta ielai (promenādei) atklāšana un veselības takas izmēģināšana, kas nākotnē tiks ierīkota abās upes pusēs. Rekonstruētās ielas atklāšanā piedalījās Rēzeknes pašvaldības vadība un speciālisti, būvuzņēmēja “ACBR” vadība, ielas rekonstrukcijas projektētāji SIA “KEM” un Sporta pārvaldes pārstāvji.

Šovasar 229 metrus garais Pulkveža Brieža ielas posms beidzot ieguva asfalta segumu, tika ierīkots trotuārs ar velosipēdistu celiņu. Lai varētu regulēt automašīnu pārvietošanās ātrumu, Pulkveža Brieža un Mediķu ielu krustojumā ir izveidota speciāla bruģakmens saliņa. Tā ir sava veida atsauce uz šīs apkaimes pagātni, jo netālu sastopami vecā bruģa posmi Dzirnavu ielā un Mediķu ielā, dodoties lejup upes virzienā.

Promenāde gar upi jau izsenis ir kļuvusi par iecienītu pastaigu un skrējienu vietu, ļoti bieži šeit var redzēt dažāda vecuma nūjotājus. Aktīvas atpūtas cienītājiem Sporta pārvalde nākotnē plāno ierīkot marķētu veselības taku ar stendiem un speciālām pieturām, kur varēs veikt dažādus fiziskus vingrinājumus.

Ielas atklāšanas pasākumā pirmās divas grupas (Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas 11.c klases skolēni un senioru pulciņa “Vāzoj vasals Rēzeknē” nūjotāji) izstaigāja un pat noskrēja topošās veselības takas maršrutu pazīstamās vieglatlētes, Rēzeknes Goda pilsones Guntas Vaičules vadībā, un jau varēja izdarīt pirmos secinājumus par topošās veselības takas garumu un ērtumu.

Lai izveidotu veselības taku Rēzeknes upes krastos, Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība vēlas uzzināt pilsētas iedzīvotāju viedokli par to, kāda tā varētu būt. Aicinām aizpildīt aptaujas anketu šeit līdz 30. septembrim.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?