European Association “World-Our Home” no 2. līdz 8. septembrim organizēja Erasmus+ Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektu – mācību vizīti “Jaunatnes darba realitāte” (Reality of youth work). Projektu organizēja European Association “World-Our Home” darbinieki Natālija Covvo, Dace Deksne un Jūlija Springe. Projektā piedalījās 29 dalībnieki no 12 Eiropas un kaimiņvalstīm – Latvijas, Azerbaidžānas, Grieķijas, Horvātijas, Gruzijas, Vācijas, Jordānijas, Izraēlas, Portugāles, Krievijas, Spānijas un Moldovas.

Projekta “Jaunatnes darba realitāte” galvenais mērķis bija prezentēt darbu ar jaunatni Latvijā, dalīties pieredzē ar partneriem, pilnveidot darba metodes ar jauniešiem un stiprināt Programmas un Partnervalstu sadarbību jaunatnes jomā.

Mācību vizītes mērķi bija uzzināt par jaunatnes darba realitāti Latvijā, Latgales reģionā; veicināt izpratni par jaunatnes darba realitāti iesaistītajās valstīs; uzlabot jaunatnes darba metodes, izzināt darbu ar jaunatni pilsētās un lauku reģionā un salīdzināt tos; veicināt partnerattiecību veidošanos starp organizācijām no programmas un partnervalstīm; izprast jauniešu centru ietekmi vietējā sabiedrībā.

Projekta laikā jaunatnes darbinieki iepazina darbu ar jaunatni Latvijā, jaunatnes politiku, metodes. Projekta laikā dalībnieki izstrādāja jaunatnes iniciatīvu projektu idejas, iepazina vietējo jauniešu iniciatīvu projektu idejas, tikās ar vietējiem jauniešiem, Rēzeknes valstspilsētas domes un Rēzeknes novada domes deputātiem, apsprieda jautājumus, kas saistīti ar jaunatnes darbu. Dalībnieki iepazina gan Rēzeknes pilsētas jaunatnes darbu, kā arī Rēzeknes novada jaunatnes darbu. Bija organizētas vizītes uz pilsētas jauniešu centriem, kā arī novada jauniešu centru Kaunatā.
European Association “World-Our Home” projekta īstenošanas laikā sadarbojās ar Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru “Zeimuļs”. Projekta realizēšanā piedalījās Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra “Zeimuļs” Jaunatnes lietu speciāliste Eleonora Ivanova, paldies sakām arī Rēzeknes valstspilsētas domes priekšsēdētāja vietniekam Aleksejam Stecam, Rēzeknes novada domes deputātam Guntim Rasimam, Rēzeknes novada domes izglītības un sporta pārvaldes vadītājam Guntaram Skudram, ARPC Jauniešu atvērtā centra “JACis” metodiķei Karīnai Muhambergai-Jermakovai, Rēzeknes novada Kaunatnas jauniešu centra vadītājai Tamārai Kablanovai, Kaunatas tautas nama vadītājai Līnai Šlapakovai, ARPC “Zeimuļs” pedagoģei Annai Zmeikinai.
Paldies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrai un Erasmus + programmai par iespēju īstenot šo projektu. Projekts tika finansēts no Eiropas Komisijas programmas Erasmus+.

Projekta koordinatore Dace Deksne

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?