ARPC "Zeimuļs", cilvēki, baloni

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” aktīvi un rosīgi ir uzsākts jaunais 2022./2023. mācību gads. Arī šajā mācību gadā bērniem un jauniešiem (no 4 līdz 25 gadiem) tiek piedāvāts plašs un daudzveidīgs bezmaksas interešu izglītības programmu klāsts, kas nodrošinās jaunu zināšanu, prasmju, iemaņu apguvi atbilstoši dažādajām vajadzībām. Tiek piedāvātas:

  • 35 kultūrizglītības programmas (dejas, mūzika, vizuālā un lietišķā māksla, folklora);
  • 9  sporta programmas (aerobika, nodarbības trenažieru zālē, sporta nodarbības, šahs);
  • 2 vides izglītības programmas (mazpulki, floristika);
  • 11 tehniskās jaunrades programmas (robotika, elektronika, legorobotika, foto, dartoranimācija, kokapstrāde, restaurācija, lidmodelisms);
  • 4 jauniešu iniciatīvu programmas;
  • 9 citas programmas (bērniem ar īpašām vajadzībām, Drošības mācību klase, Spēļu un brīvā laika pulciņš, Stils un make-up, Astronomija).

Tehniskās jaunrades pulciņu klāstā atkal ir pieejami pulciņi “Elektronika” un “Robotika”. Pulciņos var attīstīt dažādas tehniskās iemaņas, ierīču, mehānismu konstruēšanas pamatus, veicināt radošu pieeju dažādiem tehniskiem uzdevumiem. Pulciņi veicinās interesi robottehnikas, elektronikas jomā, veidot dažādu tipu robotus vai automatizētās iekārtas, dažādu noderīgu un interesantu ierīču izveidi.

Apgūt vokālās dziedāšanas prasmes bērni un jaunieši var pulciņos “Vokālā studija”, “Solisti-vokālisti”, “Popgrupa”. Vokālās mūzikas studijas programmas paredz, ka šajā programmā dalībnieki apgūst solo dziedāšanu (individuālās vokālās nodarbības) un kolektīvo muzicēšanu (ansamblis, popgrupa). Ir iespēja piedalīties konkursos, uzstāties svētku, izpriecu un tematiskos pasākumos.

Skolēni tiek aicināti apmeklēt pulciņu “Radošais biznesmenis”. Pulciņa ietvaros skolēni veido un mācās vadīt Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU), kura darbībai piemīt izglītojošs raksturs. SMU mācību nolūkos pilda īsta uzņēmuma funkcijas un darbojas reālā vidē – skolēni ražo un pārdod preces vai pakalpojumus.

Dziedāt, dejot, sportot, zīmēt un daudz ko citu – ARPC “Zeimuļs” vari atrast visu, ko vēlies! Iepazīsties ar visām interešu izglītības iespējām mājaslapas www.zeimuļs.lv sadaļā “Interešu izglītība”.

Esi aktīvs, izvēlies sev vispiemērotāko, nāc un lietderīgi pavadi savu brīvo laiku!

Plašāka informācija pie interešu izglītības metodiķes Olitas Kuksas pa tālr. 27854724 vai e-pastu olita.kuksa@rezekne.lv

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?