Bērni ar krītiņiem zīmē uz asfalta

Piektdien, 16. septembrī notika svinīgā rekonstruētās Atmodas ielas atklāšana. Četru mēnešu laikā 511 metrus garajā ielā tika ierīkota jauna apgaismojuma sistēma, lietusūdens kanalizācija, ietve, ieklāts jauns asfalta segums un parādījās automašīnu stāvvietas.

Pasākumā piedalījās Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības speciālisti, SIA “ACBR” (uzņēmums, kas rekonstruēja ielu) valdes loceklis Harijs Kovaļevskis, SIA “ACBR” projekta vadītājs Dainis Lontons, SIA “KEM” (tehniskā projekta autors) vadītājs Mārtiņš Kiščenko un SIA “JLD” (būvuzraudzība) pārstāve Elīna Smalkā.

Īpašu šo pasākumu padarīja pirmsskolas izglītības iestādes “Māriņa” audzēkņi. Aptuveni simts bērni šajā dienā iznāca Atmodas ielā un izkrāsoja to visās varavīksnes krāsās, uzzīmējot ar krītiņiem savu veltījumu dzimtajai pilsētai. Cik žēl, ka spilgtie zīmējumi uz jaunā asfalta nav uz ilgu laiku, bet bērnudārza audzēkņiem šī diena tomēr bija nedaudz citādāka un spilgtāka, neskatoties uz pelēkajām debesīm un lietu.

Ceļavārdus un lūgšanas visiem, kas izmanto un izmantos šo ceļu nākotnē, teica Dieva Žēlsirdības Romas katoļu baznīcas prāvests Staņislavs Prikulis.

“Atmodas ielas rekonstrukcija ir kārtējais lielais solis ceļā uz infrastruktūras sakārtošanu Ziemeļu rajonā un visā pilsētā. Tas ir vēl viens apliecinājums tam, ka mēs esam uz pareizā ceļa un izdarīsim visu iespējamo, lai īstenotu vēl daudzus projektus dzimtās pilsētas infrastruktūras attīstības jomā,” Atmodas ielas atklāšanā teica Rēzeknes valstspilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?