daudzdzīvokļu mājas Rēzeknē

Līdz ar āra gaisa temperatūras pazemināšanos Vipingas un Ziemeļu mikrorajonu iedzīvotājiem ir iespējama tūlītēja apkures pieslēgšana ar līdzšinējo siltumenerģijas tarifu 124,15 eiro/MWh (bez PVN), ja tiks saņemts mājas vecākā, pilnvarotas personas vai kolektīvais iesniegums par apkures pieslēgšanu.

Savukārt Centra rajona iedzīvotāji varēs pieslēgt apkuri savām mājām, sākot ar 1. oktobri, ja laiks būs silts. Gaisa temperatūras straujas pazemināšanās gadījumā SIA “Rēzeknes namsaimnieks” pieslēgs apkurei visas mājas vienlaicīgi. Tāpat no 1. oktobra visiem pilsētas rajoniem tiks pieslēgts karstais ūdens.

No 1. oktobra Rēzeknē visiem pilsētas rajoniem tiks piemērots vienots siltumenerģijas tarifs 216,69 eiro/MWh (bez PVN). Ņemot vērā valsts piešķirto kompensāciju par centralizēto siltumapgādi, gala rezultātā iedzīvotājiem būs jāmaksā 142,35 eiro/MWh (bez PVN).

Atgādinām, ka “Rēzeknes Siltumtīkli” piegādā siltumenerģiju tikai līdz ievadam daudzdzīvokļu mājas siltummezglā, jeb, vienkāršoti runājot, līdz mājas sienai. Siltumenerģijas sadale mājas iekšienē atkarīga no iedzīvotāju vajadzībām un viņu sadarbības ar mājas apsaimniekotāju.

2 Comments
 1. Aija 2 nedēļas atpakaļ

  Ja ziemeļu rajonam apkurinās sr šķeldu, bet centrs ar gāzi, kā tad visai pilsētai var būt vienots tarifs par apkuri??

  • Author
   rezekne.lv 2 nedēļas atpakaļ

   Saskaņā ar likumdošanu, pilsētā jāpiemēro vienots tarifs, nedalot iedzīvotājus pēc dzīvesvietas.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?