cilvēki pie ēkas un grāmatu pakomāta ar baloniem

Pirmdien, 19. septembrī tika svinīgi atklāts Rēzeknes Centrālās bibliotēkas (RCB) grāmatu pakomāts, lasītājiem piedāvājot jaunu pakalpojumu – bezkontakta grāmatu un citu izdevumu saņemšanu un nodošanu.

RCB reģistrētajiem lasītājiem turpmāk būs iespēja saņemt un nodot grāmatas un citus izdevumus arī ārpus bibliotēkas darba laika, izmantojot grāmatu pakomātu.

Saņemot lasītāja pieprasījumu, bibliotēkas darbinieks sagatavos pasūtītās grāmatas – vispirms tās izsniedzot lasītāja e-formulārā bibliotēku informācijas sistēmā ALISE (kā līdz šim) un tad ievietojot grāmatu pakomātā. Tiklīdz grāmatas būs ievietotas pakomāta nodalījumā, lasītājs savā telefonā saņems īsziņu ar atvēršanas kodu. Ar saņemtā koda palīdzību varēs atvērt pakomāta durvis, lai izņemtu pasūtītās grāmatas. Grāmatas šajā pakomātā tiks uzglabātas 3 dienas.

Izdevumu saņemšanu pakomātā var pieteikt, zvanot pa tālr. 646 22061 vai veicot pasūtījumu e-pastā rezcb@rezeknesbiblioteka.lv (norādot savu tālruņa numuru). Pirmie pieci lasītāji kopā ar pasūtījumu saņems arī bibliotēkas sarūpētu pārsteigumu!

Grāmatu pakomāta uzstādīšana tika īstenota, pateicoties Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai un pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” direktorei Kristīnei Kokorevičai. Paldies arī uzņēmumam “Sigfox Latvija” un tā pilnvarotajam pārstāvim Didzim Tupureinam par pakomāta piegādi un uzstādīšanu.

Mīļie lasītāji, tagad jūs varat grāmatas un žurnālus saņemt un nodot jebkurā laikā! Aicinām izmantot jauno iespēju!

Informāciju sagatavoja Zigrīda Gorsvāne, Rēzeknes Centrālās bibliotēkas direktores vietniece

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?