Gadatirgus Latgales ielā, cilvēki, katedrāles torņi, oranžie karodziņi pie stabiem

Svētdien, 25. septembrī, Rēzekne aicina iedzīvotājus un pilsētas viesus uz tradicionālo Miķeļdienas gadatirgu no plkst. 10.00 līdz 15.00 Latgales ielā. Tirgus apmeklētājus priecēs vietējo amatnieku, zemnieku un mājražotāju preces, kā arī dabas izlolotās un rūpīgām rokām savāktās veltes. Svētku sajūtu palīdzēs nodrošināt bagātīga kultūras programma.

Šogad tirgū goda vietā tiks celts ķiploks. Rudenī ķiploku smarža allaž pārņem Latviju, gatavojot krājumus ziemai, marinējot gurķus un tomātus. Mājās tiek vītas ķiploku vijas, sieti ķiploku saišķīši, ķiploki likti lina vai kokvilnas maisiņos, lai labi saglabātos.

No plkst. 10.00 līdz 10.30 tirgus rosība sāksies pūšamo instrumentu orķestra “Rēzekne” (vad. Sergejs Sergejevs un Jānis Pavlovskis) mūzikas pavadībā.

Plkst. 11.00 būs skatāms jautrs skečs Baltinavas amatierteātra “Palādas” izpildījumā (režisore Anita Ločmele).

No plkst. 12.00 līdz 14.00 stafeti pārņems Salnavas amatierteātris (režisore Valentīna Kirsanova) un kapela “Sveicynojam vielejam” (vad. Aija Zeiļuka). Klātesošos ielīksmos Rēzeknes pilsētas dziedošo, dejojošo un muzicējošo amatiermākslas kolektīvu priekšnesumi.

No plkst. 11.00 līdz 15.00 notiks neformālās apmācības jauniešiem “Tradīciju spēks”, kā arī radošās darbnīcas bērniem kopā ar ARPC “Zeimuļs” un biedrību “Art Market”.

Par sātīgu putru ar speķa un ķiploku maizītēm gādās “Latgolys golds”.

Nāc un izbaudi Miķeļdienu ar visām maņām: redzi, dzirdi, ožu un tausti!

Satiksmes ierobežojumi

Miķeļdienas gadatirgus laikā tiks ieviestas izmaiņas sabiedriskā transporta kustības maršrutos.

No plkst. 7.00 līdz 16.00 būs slēgta satiksme Latgales ielas posmā no Daugavpils ielas līdz Ludzas un K. Barona ielas krustojumam, kā arī pieguļošo ielu posmos ar Latgales ielu: Taku, Dārzu, Krāslavas, A. Upīša, Akmeņu, J. Tiņanova un Bukmuižas ielās.

Satiksmes ierobežojumu shēma 25.09.2022

Sabiedriskais transports kursēs pa Atbrīvošanas aleju, tālāk kustība tiks novirzīta pa Kuldīgas ielu līdz K. Barona ielai, kur tālāk katrs autobuss kursēs ierastajā maršrutā.

Pieturvieta “Autoosta u.c.” tiks apkalpota, pagaidu pieturas izvietos pie tirdzniecības centra “Rēzekne”, uz Kuldīgas ielas (starp J. Tiņanova un Bukmuižas ielām), kā arī Latgales ielas krustojumos ar K. Barona un Ludzas ielām.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?