Svētdien, 18. septembrī Lietuvā, Panevēžas apriņķī noritēja motokrosa  sacensību “Jaunimo taurė 2022” (Jauniešu kauss 2022) noslēdzošais III posms. Uz šīm sacensībām devās vairāki jaunās paaudzes Rēzeknes motokrosa braucēji. Bijām pārsteigti, ka tādā mazā ciemā (Berčiūnai) ir ierīkota mototrase, kas būtu nepieciešama arī Rēzeknē, jo kārtējo reizi rēzeknieši apliecināja savu meistarību.

Lieliskus rezultātus uzrādīja MX50 MINI klases braucēji: četrgadnieks Artjoms Vasiljevs un šajā klasē braucošā vienīgā meitene – Marija Vinogrādova. Artjoms izcīnīja otro vietu, bet Marija sasniedza trešās vietas pjedestāla pakāpienu. Jāatzīmē, ka Artjomam šī bija debija motokrosā, bet Marijai – otrās sacensības.

MX50 iesācēji klasē šajā posmā nepārspējams bija Everts Šarovs, izcīnot divu braucienu summā pjedestāla augstāko pakāpienu. Labus rezultātus uzrādīja arī Everts Opolais un Ēriks Ančupāns, attiecīgi ieņemot ceturto un piekto vietu.

MX50 lietpratēji klasē Rinaldam Ančupānam izdevās izcils brauciens un sacensību kopvērtējumā iegūta trešā vieta.

MX65 iesācēji klasē savstarpēju cīņu par vietu uz goda pjedestālu, divu braucienu garumā parādīja Dominiks Sēlis un Artūrs Bluks. Šajās sacensībās ātrāks bija Dominiks un kāpa uz pjedestāla trešās vietas pakāpiena, bet Artūram – ceturtā vieta. Diemžēl neveicās Normundam Opolais, kura motociklu piemeklēja tehniska problēma un nācās izstāties no sacensībām.

MX85 iesācēji klasē, kā vienmēr, ātrs bija Rems Šarovs, bet šoreiz bija jāsamierinās ar piekto vietu divu braucienu kopsummā.

Sacensības aizvadītas uz priecīgas nots un sakām paldies visiem atbalstītājiem un līdzjutējiem.

Aigars Virza, “Camk Latgale”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?