Bērnu folkloras ansamblis “Zdravinka”

Bērnu folkloras ansamblis „Zdravinka” dibināts 2007. gada septembrī. Kolektīvā darbojas divas grupas: jaunākā un vecākā. Pašam mazākajam dalībniekam ir 4 gadi, bet vecākajam – 18 gadi. Ansambļa repertuārā ir krievu folkloras dziesmas un krievu tautasdziesmu apdares.

Ansamblis „Zdravinka” bieži uzstājas Rēzeknes, Ludzas un Kārsavas pansionātos. Divreiz gadā apmeklē Maltas internātskolu ar Lieldienu un Ziemassvētku koncertiem. Kolektīvs piedalījies festivālos Lietuvā (Visaginasā), Polijā (Suvalki), Pleskavā – Starptautiskajā jauno izpildītāju festivālā „У Лукоморья” (solisti – Marianna Grebenjuka un Viktorija Graholska).

2013. gadā „Zdravinka” ieguva Latvijas dziesmu un deju svētku 1.pakāpes diplomu, uzstājās Vērmanes dārzā Rīgā, kā arī soliste Marianna Grebenjuka (Latvijas dziesmu un deju svētku 1. pakāpes diploms) dziedāja Berga Bazāra laukumā.

Katru gadu ansamblis piedalās konkursā „Tatjanas diena”, kurā ir saņēmis 1., 2. un 3. pakāpes diplomus, starptautiskajā festivālā „Gosti” 2014. gadā, kā arī iepriekšējos festivālos, kuri notika Rēzeknē, Starptautiskajā festivālā „Multikulturālā Pērnava” Igaunijā (2015),  Starptautiskajā konkursā „BalticTalats” (Rīga – Stokholma, 2015) iegūta 1.pakāpe. Ne vienu vien reizi piedalījās dažādos koncertos Latgales vēstniecībā GORS, Nacionālo biedrību kultūras namā, Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā (Meteņi, tikšanās ar Salatēti no Velikij Ustjug, Bērnu aizsardzības diena).

Kontaktinformācija

Vadītāja Jeļena Burova
Kontakti: tālr. 29197445, Ivushki.yelena@inbox.lv
Kolektīvs darbojas Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras namā

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?