Datums

07.02.2020.

Laiks

13:30

Notikuma apraksts

Inženieru fakultātē, 111. auditorijā

Tie ir visur – uz ielām tēlo mazus ežus, peldas okeānos kā medūzas un slēpjas kokos kā putni. Viņu mazās mikrodaļiņas jautri dzīvojas mūsu vēderos. Viņi ir plastmasas maisiņi. Mums katram tie saburzīti un nepieskatīti guļ kādā atvilktnē vai krājas maisiņu maisiņos. Viņiem tur ir garlaicīgi un kādā brīdī, kad tie kļūst pavisam nevajadzīgi un aizmirsti, sāk darīt blēņas. Bet kas būtu ja mēs par viņiem rūpētos tā pat kā rūpējamies par sevi vai sev tuvajiem?

Teātra apvienība ‘”PERFOrācija” izveidojusi izrādi bērniem pēc Agneses Vanagas grāmatas “Plastmasas huligāni” (izdevniecība “Jānis Roze”) motīviem. Grāmata stāsta par divu apņēmīgu brāļu cīņu ar plastmasas maisiņiem. Sadarbībā ar “Plastmasas pārstrādes studiju” izrāde reizē ir arī darbnīca, kurā kopā ar aktieriem, bērniem ir iespēja pašiem izpausties un pārstrādāt plastmasas atkritumus. Izrādes radošajā komandā ir apvienības “PERFOrācija” mākslinieces Pamela Butāne un Beatrise Zaķe, aktieri Elizabete Skrastiņa, Rihards Zelezņevs un Kārlis Tols, kostīmu māksliniece Inga Apine. Izrādē spēlē – Elizabete Skrastiņa, Rihards Zelezņevs, Kārlis Tols, Izrāde paredzēta pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem.

Izrādes ilgums 1 stunda 20 min. Izrādes atbalstītāji un sadarbības partneri: Kaņepes Kultūras centrs, Valsts Kultūrkapitāla fonds, British Council Latvia, Latvijas Kultūras akadēmija, Plastmasas pārstrādes studija.

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?