Datums

18.03.2020.

Laiks

15:00

Notikuma apraksts

Tikšanās pārcelta. Sekojiet informācijai!

 

Natālija Naumova un Svetlana Belova jau vairākus gadus visu brīvo laiku velta saviem hobijiem, tādējādi gūstot gandarījumu sev un dāvājot prieku arī citiem.

N. Naumovas aizraušanās ir ziedu darināšana no māla. Pēdējo sešu gadu laikā ir tapuši vairāki simti māla ziedu, rotu un ziedu kompozīciju. Natālija savas prasmes pilnveido dažādās meistarklasēs, ir izglītojusies arī Claucraft by Deco akadēmijā.

S. Belova  jau vairākus gadus nodarbojas ar ādas floristiku. No ādas tiek darinātas pasakainas puķes, ziedu pušķi, rotaslietas, lielākas un mazākas glezniņas. Svetlana daudz ko ir apguvusi pašmācības ceļā, daudz mācījusies arī attālināti pie labākajiem Krievijas un Japānas ādas floristikas meistariem.

Pateicoties saviem vaļaspriekiem, abas rokdarbnieces ir ieguvušas draugus visā pasaulē un viņu roku darinājumi ir aizceļojuši un priecē cilvēkus tālu aiz Latvijas robežām.

Aicinām uz tikšanos, un iespējams, ka Svetlanas un Natālijas darbi arī jūs iedvesmos un aicinās pievērsties kādam neparastam vaļaspriekam!

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?