Šogad ziema mūs īpaši lutina ar kuplu sniegu, liekot sajusties kā baltā pasakā! Lai šo burvīgu atmosfēru padarītu vēl neaizmirstamāku, zemāk mēs esam apkopojuši interesantus piedāvājumus, kas sniedz iespēju pavadīt un izbaudīt atlikušu ziemas laiku aktīvi un radoši!

OCR slidotava

Olimpiskā centra “Rēzekne” slidotava

Stacijas iela 30b, Rēzekne 28080767 ocr.lv

Lieliska iespēja aktīvajiem slidotgribētājiem pavadīt dienu āra ledus laukumā, kas atrodas aiz Olimpiskā centra “Rēzekne” arēnas. Nāc un izbaudi ziemas sporta veidu burvību savas ģimenes lokā!
Darba laiks: pēc pieteikuma.

  • Slidotava vienai personai – 1,50 eiro/stundā
  • Slidas – 1,50 eiro/stundā (inventāru nepieciešams rezervēt, iepriekš zvanot).
2. GORS foto stūrītis

GORS foto stūrītis

Pils iela 4, Rēzekne

Kamēr visapkārt auksta ziema, tikmēr pie GORA koncertzāles ēkas jau atnācis pavasaris! Savā pastaigas maršrutā iekļauj Latgales vēstniecību GORS un nobildējies košajā  pavasarīgajā fotostūrī. Līdzās ēkai esošā ūdens virsma spēlē nebeidzamu mirdzuma koncertu gan ausmas stundās, gan vakara režisētajā apgaismojumā.

S.Aizupiete 113

Rēzeknes pilskalns

Krasta iela 31, Rēzekne

Izjūti Rēzeknes seno atmosfēru no ziemīgās pilskalna virsotnes, kurā aicinām uzkāpt un ieraudzīt Zeimuļs centra neparasto ēku un vecpilsētas panorāmas skatu no putna lidojuma!

190122_064

Ekskursija ar audio gidu “Senās Rēzeknes pēdās”

lietotnē “Qwixi Tour”

Dodies patstāvīgajā ekskursijā pa sniegoto pilsētu ar audio gidu bezmaksas lietotnē “Qwixi Tour”. Tā ir individuālā izzinoša ekskursija, kuras laikā izvēloties savu pastaigas tempu un interešu objektus, iepazīt pilsētu.

Lejupielādē lietotni un atrodi maršrutu “Senās Rēzeknes pēdās”

5. Untumi

Zirgu sēta “Untumi”

Untumi-1, Spundžāni, Ozolmuižas pagasts, Rēzeknes novads 26227297, 26337449 untumi.lv

Zirgu sēta “Untumi” piedāvā zirgu izjādes, vizināšanu uz zirga seglos un pajūgā, ziemā – zirgu kamanās vienas mājsaimniecības iemītniekiem. Lieliskais veids, kā pavadīt dienu – skaistajā saimniecībā ar draudzīgiem zirdziņiem!
Darba laiks: pēc pieteikuma.

  • Izjāde ar zirgu – no 20 eiro/ st.
  • Pajūgā – no 35 eiro/ st.
6. Sarkaņkalns

Sarkaņkalns

“Sarkaņkalns”, Plikpūrmaļi, Vērēmu pagasts, Rēzeknes novads 27720807 sarkankalns.lv O., T., Pk. - 12.00–20.00; S., Sv. - 10.00–20.00

Apciemo augstāko pauguru dabas parkā “Adamovas ezers”! Sarkaņkalnā ir iespēja kārtīgi izslēpoties un izsnovoties – tam paredzētas 4 treses un 2 pacēlāji. Pieejama inventāra noma. Apmeklējums ir jārezervē lietotnē “Bookla”.

Luzn_M_ziema4

Lūznavas muiža

Pils iela 8, Lūznava, Lūznavas pagasts, Rēzeknes novads 28686863, 29390701 luznavasmuiza.lv

Lūznavas muižas parks aicina doties ziemīgās pastaigās – izbrist parka stidziņas un kupenas, lai apskatītu muižu, Gaismas parku, Madonnas skulptūru, izmestu loku līdz lielajam MŪZA uzrakstam, ieskandinātu bērnu rotaļu laukumu, utt. Muižas parku izstaigāt var arī izpildot dabas izziņas spēli “Muižas sikpārņa Mūža misija” – to aicināts risināt ikviens gribētājs gan individuāli, gan mājsaimniecības komandā (pēc pieteikuma).

8. Teirumnīku purva taka

Teirumnīku purva taka

Nagļu pagasts, Rēzeknes novads 28301143, 29234956

Ziema ir lielisks laiks pastaigām svaigā gaisā, tāpēc aicinām iepazīties ar Teirumnīku purva takas teritorijas kultūrvēsturisko mantojumu un dabas bagātībām! Teirumnīku purva taka nav lokveida – tas nozīmē, ka gājiena sākumpunktā var atgriezties, ejot atpakaļ pa laipu vai arī pa meža ceļu, kas met loku gar purva malu. Dabas takas garums: 0,8 km.

Kontaktinformācija

Rēzeknē, Krasta ielā 31, LV-4601
Tālrunis: +371 26332249.
Mājas lapa: www.rezekne.lv, www.latgale.travel
E-pasta adrese: tic@rezekne.lv

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?