Jauniešu centri

Jaunatnes lietu nodaļa veic darbu ar jaunatni un sekmē jauniešu neformālās izglītības iespējas, nodrošinot ARPC “Zeimuļs” pārraudzībā esošo neformālās izglītības virzienu darbību un jaunatnes iniciatīvu plānotu pasākumu attīstību jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanai un pilnvērtīgai izaugsmei Rēzeknes pašvaldībā.

ARPC “Zeimuļs” pārraudzībā darbojas divi jaunatnes neformālās izglītības centri – Rēzeknes pilsētas Jauniešu atvērtais centrs „JACis” un Jaunatnes iniciatīvu centrs “Draugu centrs”.

Jauniešu atvērtais centrs „JACis”

Jauniešu atvērtais centrs „JACis” ir neformālās izglītības iestāde, kas nodrošina brīvā laika saturīgu un lietderīgu pavadīšanu, kā arī veicina jaunatnes līdzdalības un pašiniciatīvas attīstību pašvaldībā. Tā ir iespēju telpa Rēzeknes jauniešiem, kur gūt zināšanas, prasmes un veidot savstarpējo sadarbību, radīt un ikdienā uzturēt iekļaujošu, labvēlīgu un sadarbībai atvērtu vidi.

Kopš 2018. gada 6. marta Rēzeknes pilsētas Jauniešu atvērtais centrs „JACis” atrodas jaunās, gaišās un izremontētās telpās, kas piedāvā daudz vairāk atpūtas un izklaižu iespēju jauniešiem (no 13 līdz 25 gadiem). Šeit tiek radīta un uzturēta jauniešiem iekļaujoša, labvēlīga, radoša un sadarbībai atvērta vide. Šeit ikviens jaunietis ir mīļi gaidīts.

Šeit var gan pilnveidot savas prasmes, spēlējot dažādas galda spēles un biljardu; gan skatīties filmas (video, DVD), klausīties mūziku, dziedāt karaoke; spēlēt dažādus mūzikas instrumentus; satikt interesantus un talantīgus cilvēkus; lasīt grāmatas un presi; piedalīties konkursos, viktorīnās, turnīros un dažādos projektos; piedalīties starptautiskos jauniešu apmaiņas projektos; realizēt jauniešu iniciatīvu projektus; iepazīt citas kultūras un tradīcijas; būt aktīvam un izrādīt savu iniciatīvu.

Nāc pie mums un piepildi centru ar savām idejām un prieku!

Adrese: Viļānu iela 2 (ieeja no Pils ielas), Rēzekne
Tālrunis: mob. +371 26486269
Katru darba dienu plkst. 14.00-19.00, vasaras periodā plkst. 11.00-17.00.

Jaunatnes iniciatīvu centrs “Draugu centrs”

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” Jaunatnes iniciatīvu centrs “Draugu centrs” ir neformālās izglītības iestāde, kas tika atvērta 2008. gada 4. decembrī. JIC “Draugu centrs” ir iespēju telpa Rēzeknes pilsētas jauniešiem, vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kur saturīgi un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku, gūt zināšanas, prasmes un veidot savstarpējo sadarbību, piedaloties neformālās izglītības pasākumos un aktivitātēs. JIC “Draugu centrs” uzdevums ir radīt un ikdienā uzturēt labvēlīgu un sadarbībai atvērtu vidi jauniešiem, kurā ir iespējams organizēt tematiskos pasākumus (radošās darbnīcas, diskusijas un seminārus par aktuālām tēmām, svinēt svētkus); iesaistīties brīvprātīgajā darbā vietējā līmenī; piedalīties labdarības pasākumos un dažādos konkursos; organizēt un piedalīties dažādos sporta pasākumos un āra aktivitātēs; doties pārgājienos un piedalīties talkās; tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem; spēlēt biljardu, galda tenisu, dažādas galda un prāta spēles; izmantot datorus un internetu; gūt vajadzīgo informāciju par veselības, izglītības, bērnu tiesību, nodarbinātības u.c. jautājumiem; aktīvi piedalīties starptautisko un vietējo jauniešu projektu rakstīšanā un īstenošanā.

Centra telpas un to iekārtojums dzīvē ir īstenots, sadarbojoties ar jauniešiem, respektējot viņu vajadzības un vēlmes Centra aktīvai darbībai nākotnē. Tā ir pulcēšanās vieta, kur jaunieši viennozīmīgi attīstīta savas dzīves prasmes, apliecina sevi un pavada laiku draugu lokā.

Adrese: Atbrīvošanas aleja 166, Rēzekne, LV-4600
Tālrunis: mob. +371 26385343
Katru darba dienu plkst. 13.00-18.00, vasaras periodā plkst. 11.00-17.00.

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?