29.02.2020., pašvaldības izdevums “Rēzeknes vēstnesis“:

SIA “Rēzeknes Namsaimnieks” vadītājs Pēteris Dzalbe steidzās norādīt atbildības jomas, uzsverot, ka mājas vecākais var palīdzēt ar māju saistītu vērienīgu jautājumu risināšanā. Pārējās problēmas, kas rodas dzīvoklī, jārisina, sazinoties tieši ar apsaimniekotāju. Minētajā situācijā uzreiz jāzvana Avārijas dienestam (t. 646 39000).

29.02.2020., pašvaldības izdevums “Rēzeknes vēstnesis“:

Piektā stāva dzīvokļu iemītnieki bieži sūdzas par putnu klātbūtni un lūdz aiztaisīt visus caurumus, pa kuriem tie tiek bēniņos un tur arī apmetas. Saistībā ar to SIA “Rēzeknes Namsaimnieks” bieži pārmet naidīgu attieksmi pret putniem, sakot, ka darbinieki pat neizdzen baložus ārā no bēniņiem un atstāj tos tur mirt. SIA “Rēzeknes Namsaimnieks” vadītājs Pēteris Dzalbe apgalvo, ka tā nav: ja bēniņi ir caurstaigājami, vispirms putnus cenšas izdzīt ārā. Ja nesanāk, vienmēr tiek atstāts neliels caurums, lai putni varētu atrast izeju. Savukārt ja ieeja bēniņos ir ierīkota caur ventilācijas kanāliem, tad no ārpuses tiem uzliek restes tā, lai putni nevarētu savīt ligzdu. Vai arī, piemēram, Dārzu ielas 11. mājā iedzīvotāji lūdza uzlikt uz dzegām speciālu lenti, kas atbaida baložus, jo putni dzīvo cituviet, bet pa dienu uzturas pie norādītās mājas, kā rezultātā celiņi ir teju vai klāti ar putnu ekskrementiem.

29.02.2020., pašvaldības izdevums “Rēzeknes vēstnesis“:

SIA “Rēzeknes Namsaimnieks” vadītājs Pēteris Dzalbe paskaidroja, ka līdzīgi darbi tiek veikti par mājas uzkrājumu fonda līdzekļiem, vien jāiesniedz rakstisks iesniegums. Daži dzīvokļu īpašnieki izvēlas aizbērt bedres ar šķembām, bet, ja vēlas saglabāt efektu uz ilgāku laiku, labāk veikt remontu ar aukstu asfaltbetonu pilnā tehnoloģijā. Tas ir optimāls risinājums, ja runājam par dažām mazām bedrītēm. Savukārt, ja pagalma ceļš ir viscaur klāts ar bedrēm un dangām, lietderīgāk būtu apsvērt dalības iespēju pašvaldības atbalsta programmā pagalma teritoriju labiekārtošanai.

29.02.2020., pašvaldības izdevums “Rēzeknes vēstnesis“:

SIA “Rēzeknes Namsaimnieks” vadītājs Pēteris Dzalbe ieteica piezvanīt uz Avārijas dienesta tālruni 646 39000, bet labāk vērsties tieši Remonta-celtniecības iecirknī (t. 646 24502). Šādā situācijā labāk rīkoties ātri. Jāveic apsekošana un jānoskaidro cēloņi.

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?