Datums

25.09.2020. - 27.09.2020.

Notikuma apraksts

Šī gada festivāla moto: “Es esmu, tu esi. Viņš/viņa ir?”

Šogad festivālā iekļausies arī Latvijas amatierteātru “Gada izrādes 2019” fināla pieslēgums sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru.

Starptautiskais teātra festivāls “Soli pa solim” Rēzeknē notiek kopš 2000. gada katru otro gadu, piedāvājot iepazīties ar labākajiem amatierteātru, neatkarīgo un arī profesionālo Latvijas un ārvalstu teātru iestudējumiem.

Šogad festivālā būs skatāmas galvenokārt Latvijas teātru izrādes (no Ventspils, Liepājas, Smiltenes, Rēzeknes u.c.), bet plānota arī viesizrāde no Lietuvas. Tāpat šogad festivālā būs skatāmas Latvijas amatierteātru “Gada izrādes 2019” fināla izrādes.

Festivāla programma būs zināma septembra sākumā, sekojiet informācijai!

Festivālu rīko Rēzeknes Tautas teātris sadarbībā ar pašvaldības aģentūru “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”, aicinot soli pa solim dziļāk iepazīt teātra mākslu, paplašinot redzesloku un piedzīvojot dažādu valstu, valodu un emociju izpausmes. Apzināmies, ka šogad festivāls aptvers citādus apvāršņus un emocijas, tomēr saglabājam cerību, ka teātra māksla spēj iedvesmot un palīdz ieraudzīt saules atspīdumus ēnas pusē.

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?