Datums

18.08.2019.

Laiks

11:00 - 19:00

Notikuma apraksts

“Kids Wonderland”, iespējams, ir  viens no šīs vasaras brīvdienu atpūtas galamērķiem, kurp doties kopā ar ģimeni. Jautras un interesantas aktivitātes, visas dienas garumā visām vecuma grupām. Bērni būs sajūsmā!

Pasākuma galvenais notikums ir ģimeņu stafetes jeb saliedēšanās aktivitātes, kurās drīkst piedalīties visi ģimenes locekļi. Ģimenes sacentīsies par “Sportiskākās ģimenes” titulu pilsētā – būs jāsacenšas gan individuāli, gan visai ģimenei kopā. Bet pašas sacensības nav galvenais, svarīgs ir kopā pavadītais laiks ar ģimeni. Bērni visas dienas garumā varēs atpūsties neskaitāmās piepūšamajās atrakcijās, vai ballēties putu un burbuļu diskotēkās. Lāzertags arī būs, bērni šo moderno izklaidi īpaši novērtēs.

Īpaši aicinām uz dīdžeja apmācību meistarklasi ballīšu zonā, iepazīstot mūsdienu tehnoloģijas.

Savukārt māmiņas varēs baudīt nesteidzīgu atpūtu māmiņu teltī, kur bērniem paredzēts rotaļu laukums, interesantas radošās aktivitātes un balvas no atbalstītājiem.

Vīriem būs sava Airsoft šautuve sadarbībā ar “MilitaryShop”, kur varēs aplūkot un pat izmēģināt roku šaušanā ar airsoft pistoli – snaiperi. Tāpat vīri ar dēliem droši var doties pakarot lāzertaga poligonā ar šķēršļiem, mēģinot uzvarēt pretinieku komandu, ieņemot viņu bāzi.

Piedalies lielajā ģimeņu stafetē vai atpūties, un izbaudi pasākumu atmosfēru visas dienas garumā. Būs pieejama ēdināšana, kā arī bērniem būs iespēja nopirkt cukurvati, popkornu un saldējumu.

Pasākums tiks atklāts plkst. 12.00 ar ģimenes stafetēm. Tāpēc droši “Ģimeņu stafetēs” ierodamies vienas krāsas krekliņos vai ar citu Jūsu ģimenes atpazīšanas atribūtiku. Balvu fonds visas dienas garumā no mūsu atbalstītājiem 300 eiro vērtībā. Ar dalības nolikumu un reģistrāciju stafetēm var iepazīties mājaslapā www.kidswonderland.lv

Ieejas maksa:

5,00–25,00 €

Jubilāriem ieeja bez maksas.

Biļetes ticketpoint.lv un pasākuma dienā uz vietas.

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?