Datums

16.09.2021. - 10.11.2021.

Notikuma apraksts

Tikpat karsta kā katra jauna pasaules ziņa ir bijusi šī gada plenēru vasara. Sakrātie iespaidi nu koncentrējušies dažādu izmēru un tehniku mākslas darbos, un ikviens mākslinieks ar nepacietību gaida iespēju dalīties, izteikties mākslas valodā jaunā izstādē.

Latgales Kultūrvēstures muzejs gaida satikšanos gan ar šogad radītiem Latgales mākslinieku darbiem, gan ar muzeja apmeklētājiem izstādē RUDENS 2021! Kā parasti šī izstāde ver durvis novembrī, sagaidot Latvijas valsts proklamēšanas kārtējo gadadienu.

2021. gadā kā Rudens izstādes moto ir izvirzīta tēma “Pēdas” ar latgalisko tulkojumu “Pādi”. Pēdas, ko katrā no mums atstāj notikumi, satiktie cilvēki, mirkļi. Izgaistošas pēdas un paliekošas vērtības, vēlme atstāt pēdas, bet tai iepretī – dzēst un aizmirst notikušo. Pat nepiedzīvotais, tālais, vēstures pagrieziena punkts var tieši vai netieši skart dziļi un paliekoši. Pēdas, ko atstās šodiena… Kādu to redzēs un sajutīs, kā vērtēs nākotnes cilvēks?

Latgales Kultūrvēstures muzejs aicina Latgales māksliniekus iesniegt darbus RUDENS izstādei līdz 2021. gada 10. novembrim. Izstādes plānotais laiks: 17.11.-18.12.2021. Par to, vai notiks izstādes publiska atklāšana, lūdzam sekot muzeja sniegtajai informācijai.

Informācijai – Inese Dundure, Latgales Kultūrvēstures muzeja mākslas nodaļas vadītāja, t. 646 22464

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?