Datums

20.08.2021.

Laiks

21:00

Notikuma apraksts

Āra skatuve

Dream Teller: Kristīne Liede – balss, Svens Vilsons – ģitāra, Jānis Rubiks – bass, Rūdolfs Dankfelds – sitaminstrumenti, Edgars Cīrulis – klavieres. Apvienība Dream Teller, kuru radījis džeza pianists un komponists Edgars Cīrulis kopā ar dziedātāju Kristīni Liedi, tika izveidota ar mērķi iedvesmot klausītājus dzīvot apzināti un nebaidīties no savas balss. Kopā ar ansambļa kodolu būs viņu labi draugi – ģitārists Svens Vilsons, kontrabasists Jānis Rubiks un sitaminstrumentālists Rūdolfs Dankfelds.

Pēc neilga pārtraukuma LNSO festivāls “Vasarnīca” atgriežas Rēzeknē un nedēļas nogalē no 20. līdz 22. augustam iemājo Latgales vēstniecībā GORS. Kā ierasts būs programma kā maziem, tā lieliem mūzikas baudītājiem. Īsi sakot – viens no labākajiem veidiem, kā brīvā un nepiespiestā atmosfērā pavadīt vasaras izskaņu Latgalē.

Ieejas maksa:

10,00 €

Koncertos tiekamies ar apmeklētājiem, kuriem ir derīgs Covid-19 sertifikāts, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (plašāk: pie katra pasākuma apraksta – latgalesgors.lv/notikumi).

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2022 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?