Datums

04.08.2019.

Laiks

11:00

Notikuma apraksts

10.00 Reģistrācija Ģimeņu parādei (laukumā pie Domes)

11.00 Ģimeņu parāde “Fantāzijas lidojums” pa Atbrīvošanas aleju no pieminekļa “Vienoti Latvijai” līdz Festivāla parkam

11.30 Ģimeņu defilē. Festivāla parkā

12.00 Aktivitātes ģimenēm. Ģimeņu parādes dalībnieku apbalvošana Festivāla parkā

Svētku programmā: Ģimeņu parāde, bērnu transportlīdzekļu defilē, fotosesija, koncertprogramma, putu diskotēka, burbuļu šovs, bērnu rotaļu laukumi un konkursi, spēles, kā arī parādes uzvarētāju apbalvošana.

Atraktīvākā un radošākā ģimene kā galveno balvu no pasākuma ģenerālsponsora SIA “Kind Service” saņems kruīzu visai ģimenei uz Zviedriju ar Tallink ar apmaksātiem ceļa izdevumiem.  1., 2. un 3. vietas ieguvēji saņems dāvanu kartes tematiskā izklaides parka “ABpark Spice Home“ apmeklējumam visai ģimenei. Tāpat visām ģimenēm būs iespēja laimēt citas vērtīgas balvas.

Šogad Rēzeknes Tūrisma attīstības centrs pasniegs dalībniekiem speciālbalvas un izvēlēsies labākos darbus izstādei, kas pēc parādes būs apskatāma Tūrisma attīstības centra telpās.

Pieteikšanās:

Dalībai parādē jāreģistrējas, kā arī jāizdomā spilgts un oriģināls tēls visiem ģimenes locekļiem, jāpārdomā tērpi, jāsarūpē rekvizīti, aksesuāri vai arī jāizpušķo bērnu ratiņi, leļļu ratiņi, bērnu auto vai velosipēds. Pieteikties dalībai Ģimeņu parādē var līdz 30. jūlijam, zvanot uz tālr. 28375137, kā arī rakstot uz e-pasta adresi konkurspr@inbox.lv. Pieteikumā jānorāda: ģimenes uzvārds, bērnu skaits un to vecums, kontakttālrunis, kā arī ģimenes tēla un bērnu transportlīdzekļa nosaukums. Pieteikuma iesūtīšanas kārtas numurs būs ģimenes numurs, ar kuru tā piedalīsies parādē!

Ieeja:

bez maksas

Pasākuma laikā notiks fotografēšana/filmēšana, reklāmas nolūkos materiāli var tikt publicēti.

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?