Datums

25.09.2020.

Laiks

19:00

Notikuma apraksts

Teātra zāle

Drāma, 1h 30 min.

Pēc septiņu gadu ilga pārtraukuma Eva uzaicina ciemos savu māti Šarloti, pasaulslavenu pianisti. Neskatoties uz panākumiem, Šarlote patiesībā ir dziļi vientuļa, viņas vienīgā, patiesā aizraušanās ir mūzika, ar tās palīdzību viņa pauž savu pasaules izjūtu. Eva, ciema mācītāja sieva, divu grāmatu autore un mūzikas pasniedzēja, ir izvēlējusies ziedot savu dzīvi rūpēm par slimo māsu Helēnu.

Mārtiņš Eihe par jauniestudējumu: “Tas būs stāsts par attiecībām ar vecākiem. Skatītājiem būs iespēja saskatīt sevi, dažādās dzīves situācijās, pārdzīvot kopā ar varoņiem strīdus, nesaprašanos un iespējams rast atbildes uz svarīgiem jautājumiem.”

Režisors Mārtiņš Eihe.
Lomās: Esmeralda Ermale, Sandija Dovgāne, Māris Skrodis un Kārlis Tols.
Tulkojums no zviedru valodas: Imants Jaunzems.
Pirmizrāde: 20.11.2019.
Iestudējums tapis, pateicoties Valsts kultūrkapitāla fondam.

Rēzeknes teātra “Joriks” teātra mākslinieciskais vadītājs no 1990. gada līdz pat 2016. gadam ir tā dibinātājs Igors Mihailovs, kuram par nopelniem radošajā darbā 2001. gadā piešķirts Rēzeknes goda pilsoņa nosaukums. 2016./2017. gada sezonu teātris sāk ar jaunu māksliniecisko vadītāju – Iļja Bočarņikovs, rēzeknietis, “Jorika” bērnu un jauniešu studijas audzēknis, Maskavas Dailes teātra skolas absolvents un režisors. Pēc I. Bočarņikova iniciatīvas “Jorikā” tiek izveidota profesionāla latviešu trupa, kurā darbojas Laura Atelsone, Kārlis Derums, Kārlis Tols un citi aktieri. Iestudējumus latviešu valodā veido profesionāli režisori Toms Treinis, Mārtiņš Eihe, Inga Tropa, Georgijs Surkovs, Paula Pļavniece un citi. Pirmo reizi teātra vēsturē 2016./2017. gada sezonā Spēlmaņu nakts žūrija nominē teātra iestudējumu “Drebošā telts” (rež. I.Tropa) balvai kategorijā “Gada izrāde bērniem/ pusaudžiem”, un teātra vārds no jauna tiek iezīmēts Latvijas profesionālo teātru kartē. Kopš 2020. gada pavasara mākslinieciskais vadītājs ir Mārtiņš Eihe. Sezonā tiek veidoti vairāki iestudējumi, tai skaitā muzikāli iestudējumi, izrādes bērniem un skolu jaunatnei, komēdijas, drāmas, oriģināliestudējumi.

Ieeja:

bez maksas

Lai garantētu sēdvietu izrādē, lūdzam līdz 25. septembrim izņemt bezmaksas ieejas kartes kasēs:

  • KN – Brāļu Skrindu ielā 3, tālr. 64622066;
  • BKN – Atbrīvošanas alejā 97, tālr. 64622182;
  • GORS – Pils ielā 4, tālr. 64633303

Ievērojiet Covid-19 izplatības mazināšanai noteiktos ierobežojumus!

Pasākumā notiks fotografēšana/filmēšana, reklāmas nolūkos materiāli tiks publicēti.

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?