Datums

25.10.2019. - 26.10.2019.

Notikuma apraksts

Ikgadējā izstādē – gadatirgū “Rēzeknes Uzņēmējs” šogad plānots pulcēt gandrīz 60 ražotājus, amatniekus un pakalpojumu sniedzējus no Latgales un citiem novadiem.

Izstādi jau septīto gadu organizēs Rēzeknes Uzņēmēju biedrība, dodot iespēju uzņēmējiem, mājražotājiem un amatniekiem iepazīstināt plašāku sabiedrību ar savu produkciju un pakalpojumiem, veicināt atpazīstamību, stiprināt gan savstarpējo sadarbību, gan arī veidot jaunus kontaktus ar potenciālajiem klientiem. Dalībnieku skaits izstādē palielinās ik gadu, kas apliecina reģiona uzņēmēju aktivitāti un veiksmīgu komercdarbību.

Izstādē būs iespēja iepazīties ne tikai ar vietējo uzņēmumu piedāvātajām precēm un pakalpojumiem, bet arī  kaimiņnovadu uzņēmumiem. Plānots, ka apmeklētājus gaidīs ne tikai kūpinātas zivis, gaļas izstrādājumi, medus un siers, bet arī keramika, metāla, kokamatniecības un citi darinājumi.

Kā ierasts, izstādē “Rēzeknes Uzņēmējs” iecerētas pārtikas uzņēmumu degustācijas, iespēja iegādāties gan rotas un keramiku, gan adījumus un kokamatniecības izstrādājumus.

Izstādes darba laiks:

  • piektdien, 25. oktobrī no plkst. 9.00 līdz 17.00,
  • sestdien, 26. oktobrī no plkst. 9.00 līdz 15.00.

Ieeja:

bez maksas.

Pasākums Rēzeknē tiek rīkots sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas un novada pašvaldībām.

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?