Datums

25.09.2020.

Laiks

21:00

Notikuma apraksts

Teātra zāle

Performance, 55 min.

Izrāde ir par dažādiem stāvokļiem, kurus mēdz izdzīvot sieviete. Tai nav klasiskas dramaturģijas. Tā vienkārši ir. Skatītājas sievietes to pārsvarā saprot un pieņem, vīrieši skatītāji dalās divās grupās – vieni nesaprot itin neko, bet otri saka, ka tā ir himna sievietes attīstībai. Izrādē skan mūzika no Baha līdz pat Alannah Myles “Black velvet”. Un svarīgi, ka izrādē sievietes runā ļoti maz, gandrīz nemaz. Tā ir iespēja gandrīz 50 minūtes redzēt nerunājošas sievietes.

Mums tā ir spēle – rotaļa, kur atļaujamies spēlēties ar stereotipiem, aizspriedumiem par sievieti, sieviešu glancētiem žurnāliem. Pārkāpjam savas robežas un atļaujamies par sevi pasmieties.

Nerokam dziļu bedri, kur nu vēl aizu, šoreiz nekāpjam augstākajās virsotnēs, paliekam tepat: parotaļājamies, jo bērnība ir ļoti forša, starp citu, bērni nemēdz šķirot dzimumus! Bet tā kā esam pieaugušas, tad rotaļāsimies kā pieaugušie!

Režisore Dace Umbraško

JKC Kauguru KN jauniešu teātris “Eksperiments”: esam dibināti 2013. gadā. Aktieri viens otru ļoti labi pazīst jau no pamatskolas, jo visi kopā spēlēja skolas teātrī, kuru vadīja režisore Dace Umbraško. Teātris ir izveidojies kā skolas teātra turpinājums.

Repertuāra klasikas darbi kā Šekspīrs un Rainis un otrs virziens – iestudējām pašu rakstītas un kolektīvi veidotas lugas un performances. Piedalāmies dažādos kultūras nama un pilsētas pasākumos.

Mūsu kolektīva lielākais sasniegums ir “Gada izrāde 2017” ar izrādi “Sesija Latvju dainas. Kāzas”

Izrāde “Ak, sieviete” vēl gaida žūrijas vērtējumu. Skatītāji ir vērtējuši šo izrādi ļoti pretrunīgi – ir saņemtas cildinošas atsauksmes un ir saņemta arī ļoti barga kritika.

Daļa aktieru spēlē arī Jūrmalas teātrī.

Mūs vieno tas, ka mīlam teātri un mums patīk skatītājiem piedāvāt arvien ko jaunu – mums patīk pētīt sevi un cilvēkus!

Ieeja:

bez maksas

Lai garantētu sēdvietu izrādē, lūdzam līdz 25. septembrim izņemt bezmaksas ieejas kartes kasēs:

  • KN – Brāļu Skrindu ielā 3, tālr. 64622066;
  • BKN – Atbrīvošanas alejā 97, tālr. 64622182;
  • GORS – Pils ielā 4, tālr. 64633303

Ievērojiet Covid-19 izplatības mazināšanai noteiktos ierobežojumus!

Pasākumā notiks fotografēšana/filmēšana, reklāmas nolūkos materiāli tiks publicēti.

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?