Afiša

Datums

23.09.2022.

Laiks

20:00 - 23:00

Notikuma apraksts

Jau kārtējo gadu Eiropas Sporta nedēļas laikā norisināsies Latvijas Orientēšanās nakts 2022. Šogad orientēšanās entuziasti tiks aicināti piedalīties 16 Latvijas pilsētās. Viena no tām ir Rēzekne ar sākumpunktu Rēzeknes Sporta pārvaldē. Tās būs aizraujošas 3 stundu sacensības rogainingā ar kājām saskaņā ar LOF apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem.

Sacensībās piedalīsies komandas 2 līdz 5 cilvēku sastāvā sekojošās dalībnieku grupās:

  • OPEN – bez vecuma ierobežojuma, vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma);
  • sievietes – bez vecuma ierobežojuma, vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma);
  • ģimenes – komandā vismaz viens bērns līdz 14 gadu vecumam un vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma);
  • veterāni – visi vecumā virs 55 gadiem.

Katrai komandai tiks piešķirta viena karte, kas izgatavota no ūdensizturīga materiāla, un būs nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar iespēju lejupielādēt Qrenteerings mobilo lietotni, jo atzīmēšanās kontrolpunktos, notiks nolasot QR kodus. Lietotne pieejama Google Play un Apple App Store. Ja pasākuma dienā būs palikušas brīvas kartes, to varēs izdarīt arī uz vietas, sacensību centrā.

Reģistrācija un numuru saņemšana 23. septembrī sāksies no plkst. 18.30, karšu saņemšana no plkst. 19.00. Kopīgs starts būs plkst. 20.00 un finišs 23.00. Labākie katrā pilsētā un katrā dalībnieku grupā tiks apbalvoti. Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt šeit.

Dalība:

bez maksas, bet pirms tam nepieciešams pieteikties mājaslapā līdz 19. septembra plkst. 23.59 tiešsaistē.

Pasākumu organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar karšu izdevniecību Jāņa sēta un Latvijas Sporta federācijas padomi. Pasākuma organizēšana tiek līdzfinansēta ar Eiropas Savienības Erasmus+ projekta Eiropas Sporta nedēļa un valsts budžeta līdzekļiem.

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?