Datums

26.09.2020.

Laiks

19:00

Notikuma apraksts

Mazā zāle

Stāsta dramatizējums, 1h 10 min.

Agate atrod Jūrnieku mirušu viņa mājā… Kas ir bijis šis dīvainais cilvēks savā laikā un sabiedrībā, kura viņu ir izraidījusi? “Aiziet jūriņā” ir stāsts par sabiedrības izstumtajiem un cilvēcību. Tas ir stāsts, kura pamatā autore Jana Egle ir izmantojusi reālus notikumus Ziemupē.

Stāstu stāstīs: Nora Pakalnišķe vai Anda Albuže, Lāsma Novada, Andis Lācis vai Ainars Pūpols, Ildze Matute, Aigars Ambrēns, Inese Indriksone.

Režisore Karīna Tatarinova

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra amatierteātris “Projekts” dibināts 2019. gada janvārī ar mērķi pulcināt aktīvus un radošus cilvēkus, kuri nebaidās no izaicinājumiem un jaunām teātra mākslas realizācijām un atvērti jaunu projektu veidošanā. Jaunas interpretācijas, nestandarta formāts un izrādīšanas vietas – tas ir jaunā kolektīva formāts un vēlamais stils. Amatierteātra “Projekts” pamatu veido bijušā Metalurgu tautas teātra dalībnieki, kā arī iesaistījušies jauni radoši domubiedri.

Moto: Pastāvēs, kas pārvērtīsies. (Rainis). Misija: Amatierteātra “Projekts” uzdevums ir pulcēt dažādu jomu speciālistus, kuriem tuva ir teātra māksla, kas vēlas pilnveidot savas prasmes un mainīt sevi. Kolektīvs vēlas popularizēt teātra mākslu dažādu paaudžu vidū, izejot no ierastā formāta. “Aiziet jūriņā” ir pirmais jaunā veidojuma iestudētais darbs, kurš tika radīts dažu mēnešu laikā. Tā iestudēšanas laikā tika veikta stāsta izcelsmes vietas izpēte, iepazīšanās ar stāsta avotu – reāliem personāžiem.

Ieeja:

Bezmaksas ieejas kartes uz izrādēm Latgales vēstniecībā GORS varēs izņemt no 15. septembra.

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?