Datums

24.08.2018.

Laiks

19:00

Notikuma apraksts

Lielā zāle

“LNSO vasarnīca” ir Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra vasaras festivāls, kurā kopš 2015. gada tiek piedāvātas klasiskas un neakadēmiskas programmas bērniem, jauniešiem un briedušiem ļaudīm. Festivāla mājvieta šogad pirmo reizi dosies uz Latgali, no 24. līdz 26. augustam rodot vasaras rosīšanās prieku Latgales vēstniecība GORS. LNSO savā vasaras namā aicina uz satikšanos ģimenes, draugus, pastāvīgos klausītājus un jaunus klasiskās mūzikas interesentus.

Solisti: Egils Upatnieks – oboja, Georgs Sarkisjans – vijole, Darja Smirnova – vijole, Ieva Saliete – klavesīns, Matīss Čudars – ģitāra. Diriģents Guntis Kuzma.

Koncerta programmā – Bahs un Mocarts.

No Johana Sebastiāna Baha būs elegantais, skaistais Dubultkoncerts vijolei, obojai un orķestrim, Sonāte vijolei un klavierēm Solmažorā BWV 1019, ko iestudēs baroka mūzikas spožie interpreti LNSO pirmā vijole Georgs Sarkisjans un klavesīniste Ieva Saliete, un Sonāte solminorā, ko ģitārai pārlicis viens no Latvijas labākajiem ģitāristiem Matīss Čudars.

No Volfganga Amadeja Mocarta klausīsimies populāro, dzīvespriecīgo Divertismentu Remažorā KV 136 un žirgto Koncertu klavesīnam un orķestrim Remažorā KV 107 nr. 1.
Lielās mūzikas balvas 2017 laureāte Ieva Saliete un Lielās mūzikas balvas 2017 nominants Matīss Čudars ir ne tikai Latvijas mūzikas aprites spožas zvaigznes, bet arī Latgalei ar sirdi un dzīvesvietu piederīgi cilvēki.

Pēc koncerta plkst. 21.00 Latgales vēstniecības GORS “Jumta terase” aicinās uz vasaras kino un mūzikas vakaru noslēgumu ar Matīsa Čudara soloprogrammas pusstundu un Kannu starptautiskā kinofestivāla 2018 programmā “Kannu klasika” iekļauto latviešu kinošedevru – Rolanda Kalniņa filmu “Četri balti krekli”.

Ieejas maksa:

5,00–12,00 €, GORS

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2022 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?