Datums

03.06.2020.

Laiks

19:00

Notikuma apraksts

Mazā zāle

Līdz jūlija vidum trešdienās un piektdienās plkst. 19.00 aicinām izbaudīt kino programmu “493 collas“, kurā tiks izrādītas dažādu laiku un valstu kinofilmas, 25 kinomīļiem piedāvājot lielā ekrāna, mājīgi iekārtotas kino zāles un kafejnīcas “Zīds“ sarūpēto kino našķu priekšrocības.

Neticams stāsts, kas balstīts uz patiesiem notikumiem par leģendāro sporta superzvaigzni Džesi Ouensu, kura centieni kļūt par varenāko vieglatlētu pasaules vēsturē aizved viņu līdz 1936. gada Olimpisko spēļu skatuvei, kur Džese sastopas ar Ādolfa Hitlera ideoloģiju par Āriešu rases pārākumu. Skrējiens ir aizraujoša filma par drosmi, apņēmību, iecietību un draudzību. Tā ir iedvesmojoša drāma par viena cilvēka cīņu, lai kļūtu par olimpisko leģendu.

Lomās: Stīvens Džeimss, Džeremijs Airons.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Ieejas maksa:

7,00 € kino biļete (Parastā cena)
11,00 € kino biļete ar kafejnīcas “ZĪDS” kino našķu izlasi (Īpašā cena)

Aicinām biļetes iegādāties laikus un izmantot interneta biļešu iegādes iespēju. GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?