Pa ceļu mežā brauc bruņu mašīna

Datums

20.08.2022. - 21.08.2022.

Notikuma apraksts

Zemessardzes 32. kājnieku bataljona štāba un pieguļošā teritorijā Dzintara 7, Brīvības ielas un Viļānu ielas apkaimē.

Zemessardzes 3. Latgales brigādes 32. kājnieku bataljona lauka taktiskā vingrinājuma mērķis ir trenēt un pārbaudīt vienības vispārējās kaujas spējas, gatavojoties septembrī gaidāmajām Nacionālo bruņoto spēku gada lielākajām militārajām mācībām “Namejs 2022”.

Militāro mācību laikā tiks pilnveidotas 80 karavīru un zemessargu individuālās un kolektīvās iemaņas. Mācību uzdevumi tiks veikti gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā.

Militāro mācību cikla uzdevumi tiks veikti uz iepriekš saskaņotiem valstij un pašvaldībām, kā arī juridiskām un privātām personām piederošiem zemes īpašumiem, lai mācību uzdevumus iespējami pietuvinātu reālajai situācijai. Pēc mācībām izmantotā teritorija nepieciešamības gadījumā tiks sakopta.

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību laikā no 20. līdz 21. augustam notiks īslaicīga karavīru un zemessargu izvēršanās apvidū, kā arī militārā transporta pārvietošanās pa koplietošanas un piegulošajiem mazākas nozīmes ceļiem Rēzeknes un Ludzas novadu apkārtnē.

Scenārija izpildes laikā tiks lietota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet nekādā veidā neapdraud cilvēku veselību un dzīvību, tomēr, ja tāda tiek atrasta, to nedrīkst aiztikt.

Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm, jo viens no galvenajiem mācību mērķiem ir zemessargu kaujas gatavības uzlabošana un valsts aizsardzības spēju stiprināšana.

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?