Datums

29.05.2020.

Laiks

19:00

Notikuma apraksts

Mazā zāle

Līdz jūlija vidum trešdienās un piektdienās plkst. 19.00 aicinām izbaudīt kino programmu “493 collas“, kurā tiks izrādītas dažādu laiku un valstu kinofilmas, 25 kinomīļiem piedāvājot lielā ekrāna, mājīgi iekārtotas kino zāles un kafejnīcas “Zīds“ sarūpēto kino našķu priekšrocības.

1939. gads, Polija. Antonija Žabinska un viņas vīrs Jans Žabinskis veiksmīgi vada Varšavas Zooloģisko dārzu. Kad viņu valstī iebrūk vācieši, Janam un Antonijai ir jāpakļaujas un jāziņo Reiha nozīmētam zoologam. Taču viņi slepus sadarbojas ar pretošanās kustību un nolemj glābt dzīvības, kas citādi nonāktu Varšavas geto. Savās mājās un Zoodārzā sniedzot patvērumu svešiniekiem, Antonija pakļauj sevi un savus bērnus lielām briesmām.

Lomās: Džesika Časteina, Johans Heldenbergs, Daniels Brūls.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Ieejas maksa:

7,00 € kino biļete (Parastā cena)
11,00 € kino biļete ar kafejnīcas “Zīds” kino našķu izlasi (Īpašā cena)

Aicinām biļetes iegādāties laikus un izmantot interneta biļešu iegādes iespēju. GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?