Lai detalizētāk iepazītos ar nākotnes iecerēm Rēzeknes pilsētā, aicinām apmeklēt sadaļas Realizācijā esošie projekti un Plānotie projekti

Ziemeļu rajona parka būvniecība

2021. gads

Ziemeļu rajona parka būvniecība

Parku nosacīti varēs sadalīt trīs zonās. Tiks ierīkots basketbola laukums, ielas trenažieru laukums, velosipēdu statīvi, divi nelieli dekoratīvie baseini. Parkam apkārt pa perimetru tiks ierīkots universāls celiņš ar īpašu segumu velosipēdistiem, skrējējiem un skrituļslidu cienītājiem. Bērniem parkā būs izveidots laukums ar speciālu gumijas segumu šaha, dambretes un klasīšu spēlēm, kā arī labirints no mūžzaļajiem augiem.

Tiks sakārtots memoriāls, vecās betona plātnes nomainīs bruģis, bet visapkārt būs izveidotas puķu dobes.

Laukumā pie 5. vidusskolas galvenās ieejas parādīsies daudz jaunu soliņu atpūtai, tiks palielināts mašīnu stāvvietu skaits. Visa parka teritorija būs izgaismota, un būs uzstādīta videonovērošana.

Plānots iestādīt 58 lapu kokus, 1418 lapu krūmus, 1732 graudaugus, 8 skujkokus un 1827 ziemcietes.

Projekts “Zaļās pilsētvides plānošana un pārvaldība ilgtspējīgai pilsētu attīstībai

Read more

SPA viesnīcas būvniecība

2021. gads

SPA viesnīcas būvniecība

SPA un Viesnīcu pakalpojumu attīstība pilsēta ir viens no būtiskākajiem priekšnosacījumiem visas tūrisma nozares attīstības pilsētā un reģionā. Pašreizējais viesnīcu piedāvājums pilsētā neapmierina pieprasījumu pēc tūristu un viesu izmitināšanas pakalpojumiem.

Kā viena no piemērotākajām vietām viesnīcas būvniecībai pilsētā, pēc tūrisma nozares speciālistu viedokļiem, ir teritorija Rēzeknes pilsētas dienvidrietumu daļā. Zemesgabali robežojas ar Kovšu ezera teritoriju, rietumu pusē ar daudzdzīvokļu dzīvojamo māju mikrorajonu, ziemeļu pusē ar Brīvības ielu un individuālo dzīvojamo māju apbūvi.

Viesnīcas kompleksa apbūvei paredzēto zemesgabalu kopējā platība ir ap 1 ha.

Paredzēts izbūvēt viesnīcas darbībai paredzēto ēku un nepieciešamo infrastruktūru un iznomāt komersantam viesnīcas uzņēmējdarbības attīstībai.

SPA kompleksa būvniecība

Read more

Kovšu ezera parka būvniecība

2021. gads

Kovšu ezera parka būvniecība

Kovšu ezera parka būvniecība paredz ezeram piegulošo teritoriju labiekārtošanu t.sk. pludmales kafejnīcas un skatu platformas izbūvi, autostāvvietu izbūvi, ezera austrumu krasta promenādes izbūvi, dabas takas gar upi izveidi ezera dienvidu pusē un takas ap ezeru būvniecību, makšķernieku laipas ar nojumēm izveidei, kempinga teritorijas izveidi un kempinga administratīvās ēkas būvniecību, laivu zonas izveidi un laivu mājas būvniecību.

Ir paredzēta publiskās infrastruktūras – pludmales kafejnīcas, kempinga teritorijas ar kempinga administratīvo ēku un laivu zonas infrastruktūras noma – komersantam, ko izvēlēs konkursa kārtībā.

Read more

Dzīvojamās mājas V.Seiles ielā 1a pārbūve par radošo ideju centru

2021. gads

Dzīvojamās mājas V.Seiles ielā 1a pārbūve par radošo ideju centru

Rēzeknes futbola halle Rūpnīcas ielā 11

2021. gads

Rēzeknes futbola halle Rūpnīcas ielā 11

Rēzeknes pilsētas dome plāno slēgt līgumu par futbola infrastruktūras izveidi un piepūšamās futbola halles montāžas komplekta (konstrukcijas) nomu ar biedrību „Latvijas Futbola federācija”. Jaunais sporta objekts atradīsies Rēzeknes 5. vidusskolas sporta laukumā, kas būs pilnībā pārbūvēts.

Projekta rezultātā tiks modernizēta sporta laukuma infrastruktūra, izbūvējot piepūšamās konstrukcijas futbola halli ar mākslīgo futbola laukuma segumu, laukumu slidotavai, ko varēs izmantot ziemas periodā, pludmales volejbola laukumiem.

Read more

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?