Lai detalizētāk iepazītos ar nākotnes iecerēm Rēzeknes pilsētā, aicinām apmeklēt sadaļas Realizācijā esošie projekti un Plānotie projekti

Olimpiskais centrs Rēzekne

2020. gads

Olimpiskais centrs Rēzekne

2013. gadā tika uzsākta Olimpiskā centra būvniecības pirmā kārta, kas ietvēra pilna izmēra futbola laukuma ar mākslīgo segumu izbūvi un betona pamatnes tribīnēm 1000 skatītāju vietām. Projekta otrās kārtas ietvaros uzbūvēta sporta viesnīca “Restart”, kas ietver sevī 28 numurus ar atpūtas kompleksu, ģērbtuvēm un kafejnīcu. 2017. gada maijā atklāts Olimpiskā centra āra peldbaseins. Trešā, noslēdzošā kārta paredz Daudzfunkcionālās sporta zāles galvenās ēkas izbūvi, ko veido daudzfunkcionālā zāle ar tribīnēm ar 727 vietām un ledus arēna ar tribīnēm ar 568 vietām.

Projekts „Olimpiskais centrs Rēzekne”

Read more

Ziemeļu rajona parka būvniecība

2021. gads

Ziemeļu rajona parka būvniecība

Parku nosacīti varēs sadalīt trīs zonās. Tiks ierīkots basketbola laukums, ielas trenažieru laukums, velosipēdu statīvi, divi nelieli dekoratīvie baseini. Parkam apkārt pa perimetru tiks ierīkots universāls celiņš ar īpašu segumu velosipēdistiem, skrējējiem un skrituļslidu cienītājiem. Bērniem parkā būs izveidots laukums ar speciālu gumijas segumu šaha, dambretes un klasīšu spēlēm, kā arī labirints no mūžzaļajiem augiem.

Tiks sakārtots memoriāls, vecās betona plātnes nomainīs bruģis, bet visapkārt būs izveidotas puķu dobes.

Laukumā pie 5. vidusskolas galvenās ieejas parādīsies daudz jaunu soliņu atpūtai, tiks palielināts mašīnu stāvvietu skaits. Visa parka teritorija būs izgaismota, un būs uzstādīta videonovērošana.

Plānots iestādīt 58 lapu kokus, 1418 lapu krūmus, 1732 graudaugus, 8 skujkokus un 1827 ziemcietes.

Projekts “Zaļās pilsētvides plānošana un pārvaldība ilgtspējīgai pilsētu attīstībai

Read more

SPA viesnīcas būvniecība

2021. gads

SPA viesnīcas būvniecība

SPA un Viesnīcu pakalpojumu attīstība pilsēta ir viens no būtiskākajiem priekšnosacījumiem visas tūrisma nozares attīstības pilsētā un reģionā. Pašreizējais viesnīcu piedāvājums pilsētā neapmierina pieprasījumu pēc tūristu un viesu izmitināšanas pakalpojumiem.

Kā viena no piemērotākajām vietām viesnīcas būvniecībai pilsētā, pēc tūrisma nozares speciālistu viedokļiem, ir teritorija Rēzeknes pilsētas dienvidrietumu daļā. Zemesgabali robežojas ar Kovšu ezera teritoriju, rietumu pusē ar daudzdzīvokļu dzīvojamo māju mikrorajonu, ziemeļu pusē ar Brīvības ielu un individuālo dzīvojamo māju apbūvi.

Viesnīcas kompleksa apbūvei paredzēto zemesgabalu kopējā platība ir ap 1 ha.

Paredzēts izbūvēt viesnīcas darbībai paredzēto ēku un nepieciešamo infrastruktūru un iznomāt komersantam viesnīcas uzņēmējdarbības attīstībai.

SPA kompleksa būvniecība

Read more

Kovšu ezera parka būvniecība

2021. gads

Kovšu ezera parka būvniecība

Kovšu ezera parka būvniecība paredz ezeram piegulošo teritoriju labiekārtošanu t.sk. pludmales kafejnīcas un skatu platformas izbūvi, autostāvvietu izbūvi, ezera austrumu krasta promenādes izbūvi, dabas takas gar upi izveidi ezera dienvidu pusē un takas ap ezeru būvniecību, makšķernieku laipas ar nojumēm izveidei, kempinga teritorijas izveidi un kempinga administratīvās ēkas būvniecību, laivu zonas izveidi un laivu mājas būvniecību.

Ir paredzēta publiskās infrastruktūras – pludmales kafejnīcas, kempinga teritorijas ar kempinga administratīvo ēku un laivu zonas infrastruktūras noma – komersantam, ko izvēlēs konkursa kārtībā.

Read more

Dzīvojamās mājas V.Seiles ielā 1a pārbūve par radošo ideju centru

2021. gads

Dzīvojamās mājas V.Seiles ielā 1a pārbūve par radošo ideju centru

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?