Projekta nosaukums

Projekts “Publiskās infrastruktūras izveide viesnīcas uzņēmējdarbības attīstībai”

Projekta mērķis

Attīstīt Rēzeknē starptautisko, reģionālo un vietējo SPA (veselības veicināšanas) tūrismu, piedāvājot starptautiskam 4* līmenim atbilstošu viesnīcu ar restorānu, bāriem un konferenču centru, kā arī reģionā unikālu pilna servisa SPA kompleksu, kurā ietilps SPA procedūru centrs un ūdens relaksācijas centrs, un veicināt SPA kustības attīstību un popularizēšanu Latgalē un Latvijā, piedāvājot mūsdienu SPA visaugstākajām prasībām atbilstošu SPA kompleksu.

Projekts paredz

Paredzēts izbūvēt viesnīcas darbībai paredzēto ēku un nepieciešamo infrastruktūru iznomāt komersantam viesnīcas uzņēmējdarbības attīstībai.
Projekts tiks realizēts divās kārtās. Pirmā kārta Viesnīca un teritorijas labiekārtošana, otrā kārta SPA.

Kopējā ēkas platība bruto (pa ārējo perimetru) – 9620 m2.

Ēkai paredzētas dzelzsbetona konstrukcijas – kolonnas un saliekamie vai monolītie pārsegumi. Ārsienas veidotas no blokiem, kas no ārpuses apšūti ar siltinājumu un ūdensizturīgām šķiedrcementa plāksnēm, kā arī lietots fasāžu stiklojums. Fasāžu apdare veidota izmantojot piekārto fasāžu sistēmu ar keramikas plāksnēm uz tērauda sieta. Šis ir tradicionāli lietoto keramikas materiālu jauns izmantošanas veids, kas sniedz plašas dizaina, krāsu un formu iespējas. Materiāls ir dabīgs, ilgmūžīgs, videi draudzīgs un cilvēkiem patīkams. Sistēma ir viegli montējama un izmantojama dažādās variācijās, tā atļauj ēku “apģērbt”, lietojot keramikas plākšņu ažūro, caurskatāmo audeklu gan masīvajās ārsienu daļās gan arī stiklotajās. Dienvidu pusē tās daļēji lietojam arī stiklotajās zonās, lai aizsargātu no pārkaršanas saulainā laikā. Fasāžu zonās, kas ir vairāk pasargātas no atmosfēras nokrišņu iedarbības, piemēram, terasēs, izmantojam dabīga koka apdari. Ēka projektēta ar augstiem energoefektivitātes rādītājiem, nodrošinot nelielus siltuma zudums ēkas ārsienām un jumtiem, paredzot vēdināšanas sistēmas ar rekuperāciju, apgaismojumam izmantojot LED gaismekļus.

Projektā plānoto darbību rezultātā tiks radītas 35 jaunas darba vietas, piesaistītas papildus nefinanšu investīcijas EUR 5 000 000,00 apmērā un par 1 ha samazinātas degradētās teritorijas.

Plānotās izmaksas

Kopējās izmaksas, EUR Eiropas Reģionālās attīstības fonds, EUR
5 882 352,94 5 000 000

Projekta īstenošanas laiks

2020. gads.

Citi dati

Projekta pieteikuma plānotais iesniegšanas termiņš: 2018.gada 1.oktobris.

Projekts tiks īstenots 5.6.2.specifiskā atbalsta mērķa “Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām” aktivitātes “Ieguldījumi degradēto teritoriju revitalizācijā nacionālas nozīmes attīstības centru pašvaldībās” ietvaros.

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?