Dodies piedzīvojumos ar orientēšanās spēli „Cita Rēzekne”!

Vasara ir īstais laiks, kad doties jaunos piedzīvojumos, tāpēc Rēzeknes Tūrisma attīstības centrs aicina piedalīties orientēšanās spēlē „Cita Rēzekne”, kas ļaus atklāt gan pazīstamas, gan mazāk zināmas vietas pilsētā, ieraugot pilsētu no neierasta skatupunkta. Pilsētā ir atzīmēti 32 punkti, kas spēles gaitā ir jāatrod un jāatzīmē aplikācijā. Lai spēli padarītu interesantāku, pusei no atrodamajiem punktiem ir sagatavoti arī jautājumi, kas ļaus pārbaudīt savas zināšanas un, iespējams, uzzināt jaunus faktus par Rēzekni!

Lai piedalītos spēlē:

  • saņem spēles karti Rēzeknes Tūrisma informācijas centrā (Krasta ielā 31) vai lejupielādē internetā: http://ej.uz/spelecitarezekne.
  • lejupielādē aplikāciju „Qrenteerings”, ar kuras palīdzību notiks atzīmēšanās kontrolpunktos
  • aplikācijā veic reģistrāciju spēlei, laidies piedzīvojumā un laimē vērtīgas balvas!

Ar kontrolpunktiem atzīmētās vietas ir iespējams apmeklēt brīvā secībā, punktu vietās atrodas QR kodi, ja tādu nav, atzīmēšanās notiks automātiski, izmantojot telefona GPS koordinātes. Kartē atzīmēti divu veidu kontrolpunkti: tādi, kuros notiek tikai atzīmēšanās, un tādi, kuros jāatbild arī uz jautājumu. Par katru pareizu atzīmi tiks piešķirts viens punkts un par katru pareizi atbildētu jautājumu – vēl viens punkts.

Orientēšanās spēle „Cita Rēzekne” ir pieejama līdz 31.jūlijam un būs lielisks brīva laika pavadīšanas veids gan Rēzeknes iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem, nesteidzīgi iepazīstot un atklājot pilsētu. Spēlei nav laika ierobežojumu, ikviens var tikt pie vērtīgām balvām, tā kā izlozē piedalīsies visi reģistrējušies spēlētāji, kas būs atzīmējušies vismaz 15 objektos. Turklāt papildus balvas iegūs tie, kas spēles gaitā būs dalījušies sociālajā platformā Facebook ar fotogrāfijām, izmantojot tēmturi #CitaRezekne.

Aicinām spēli spēlēt kopā ar ģimeni, draugiem un darba kolēģiem, vai arī individuāli, aizpildot gaišos vasaras vakarus ar nesteidzīgu orientēšanos pa Rēzekni!

Rezultāti

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?